Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TB7 player
#51
Miałem ten sam problem przez dwa ostatnie miesiące ale wystarczy podmienić odtwarzacz z domyślnego na VLC. Wyłączyć vpn jeśli ktoś używa i Kodi śmiga z fanfilm i xt7 tb7.
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
(21-03-2024, 06:39 PM)tele napisał(a): Dzięki za info.
Szkoda, że nie udało się uruchomić odtwarzania w Kodi, ale dobrze, że chociaż w VLC Ci działa.
Ciekawe, dlaczego? Czy to tylko kwestia zmiennej 'User-Agent`, może źle dobrana (w najnowszej wersji zrobiłem możliwość ręcznego wpisywania wartości), czy może czegoś jeszcze? Może ktoś inny byłby w stanie pomóc?
Nie tak dawno kombinowałem trochę z User-Agent ale przy pobieraniu na serwer bazujący na Linuxie, znajdujący się w Niemczech, ponieważ kilka miesięcy temu pobieranie z wrzucaj przestało działać, wypluwając error 403 lub 503, niestety bez skutku. Pobieranie na polskiej maszynie, tym samym programem (aria2 lub wget) działa normalnie bez bawienia się w agenty. Tylko tutaj problem może być całkiem inny niż w Kodi, bo może chodzić po prostu o zagraniczny adres IP.
Support wrzucaj nie był skłonny do pomocy. Pozostaje mieć nadzieję, że serwis TB7 szybko doda do swojej wyszukiwarki nowego hosta, na którego teraz leci chyba najwięcej wstawek. Nazwy nie podam bo nie chcę aby myślano, że coś reklamuję, ale kojarzy się ona z wybuchem Big Grin tam na razie pobieranie działa super.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości