Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TB7 player
#31
@Łonogrzmot
Dzięki za komentarz.
Cieszę się że i na Chromecast też jednak działa.

Może @ssooqq ma jakiś wadliwy egzemplarz?
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(13-03-2024, 12:25 PM)ssooqq napisał(a): @tele Na chromecast mogę się zalogować, wyszukać pliki, ale jak chcę oglądać to nie chce się włączyć i urządzenie się zawiesza.

@Łonogrzmot Przy wybudzaniu wyłącza wifi albo zwalnia internet do 2mbit. Tivimate nagrywa materiały jedną sekundę. Problem z wtyczką jak wyżej. Podłączając pendrive widzi dysk, ale po formacie i tak nie można korzystać z niego jak z pamięci wewnętrznej. 
Odpowiedz
#33
ssooqq napisał(a):ale jak chcę oglądać to nie chce się włączyć i urządzenie się zawiesza.
Problem z wtyczką jak wyżej.

[Obrazek: k010.gif]

ssooqq napisał(a):Przy wybudzaniu wyłącza wifi albo zwalnia internet do 2mbit.

[Obrazek: k010.gif] [Obrazek: k010.gif]

ssooqq napisał(a):Tivimate nagrywa materiały jedną sekundę.

[Obrazek: k010.gif] [Obrazek: k010.gif] [Obrazek: k010.gif]

Tak na szybko przykładowo przykładowe nagranie Chromecast 4 4K TiviMate 4.7.0 Premium

[Obrazek: rVBlQL7l.jpeg]


Okay pośmiałem się, ale trzymajmy się sedna w postaci wtyczki tb7 player.

Problematyka pojedynczych użytkowników z urządzeniami, ograniczenia/zabezpieczenia narzucone przez firmę Google w Android TV/Google TV 11-12 dla wszystkich urządzeń korzystających z tych systemów, to zdecydowanie inne działy/tematy na forum.
Odpowiedz
#34
Cześć wszystkim,

Mam nadzieję że nie popełnię tym postem żadnego wykroczenia  Smile  Mam od dłuższego czasu problem z odtwarzaniem filmów z tb7. Zarówno w fanfilm jak i w TB7 player wyszukuje mi źródła ale żadnego nie odtwarza. Za każdym razem wyskakuje komunikat "Nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w pliku dziennika zdarzeń". Zrobiłem loga: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ta sama sytuacja jest na Windowsie i sticku podpiętym do TV. Jest w stanie mnie ktoś nakierować na rozwiązanie? 
Dzięki z góry i pozdrawiam.
Odpowiedz
#35
Analizując załączony log, obstawiam, że twój adres IP jest z jakiegoś powodu niezaufany i być może serwer zanim dopuści do pobrania pliku, przechodzi przez dodatkowe zabezpieczenie CloudFlare. Świadczy o tym fragment "<title>Just a moment...</title>"
Musiałbyś spróbować podłączyć się pod inny internet, np. udostępnić z komórki, albo pójść z lapkiem do znajomego/sąsiada i wówczas sprawdzić, czy zadziała.

P.S. Jak wstawiłem ten link u siebie, w kod wtyczki (na potrzeby testu), to działa.
Odpowiedz
#36
(17-03-2024, 07:14 PM)tele napisał(a): Analizując załączony log, obstawiam, że twój adres IP jest z jakiegoś powodu niezaufany i być może serwer zanim dopuści do pobrania pliku, przechodzi przez dodatkowe zabezpieczenie CloudFlare. Świadczy o tym fragment "<title>Just a moment...</title>"
Musiałbyś spróbować podłączyć się pod inny internet, np. udostępnić z komórki, albo pójść z lapkiem do znajomego/sąsiada i wówczas sprawdzić, czy zadziała.

P.S. Jak wstawiłem ten link u siebie, w kod wtyczki (na potrzeby testu), to działa.

Próbowałem i to nie działa. W trzech różnych sieciach i przez VPN. Ciągle to samo. Jednocześnie bezpośrednio ze strony TB7 mogę ściągać ten plik więc to musi być coś z kodi.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(17-03-2024, 08:38 PM)tele napisał(a): @Karob666
Czy możesz wypróbować tą wersję z załącznika?

Tak, już wcześniej ją wypróbowałem. Odtwarzanie nie działa.
Odpowiedz
#38
(17-03-2024, 08:58 PM)tele napisał(a): @Karob666
Ale tej wersji nie było do tej pory - teraz ją wrzuciłem tu. Są tam dokonane 2 zmiany, przez co w inny sposób jest wywoływany odtwarzacz w Kodi. Jestem ciekaw, czy coś to zmieni u Ciebie.
Jeszcze raz zaktualizowałem dodatek z twojego pliku i wciąż bez zmian. To jakiś ciężki przypadek chyba  Wink
Odpowiedz
#39
@Karob666
Możesz jeszcze spróbować użyć zewnętrznego odtwarzacza, np. VLC.

Jeśli nie masz takowego zainstalowanego na laptopie, to pobierz sobie go ze strony By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zainstaluj.
W systemie Windows, do folderu %appdata%/kodi/userdata wgraj przed uruchomieniem Kodi plik playercorefactory.xml , jeszcze raz zainstaluj w Kodi wtyczkę z załącznika, i jak będziesz chciał odtworzyć plik z biblioteki tb7, to na nim wybierz z menu kontekstowego (prawy przycisk myszy) opcję "Odtwórz, używając ..." pozycję VLC. Kodi powinien przekazać odtwarzanie do programu VLC. Wówczas eliminujesz KODI z odtwarzania, co pozwoli sprawdzić, czy to jego wina.

Oczywiście na AndroidTV też można to zrobić - tu przykład użycia innego programu do tego celu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W tej wersji wtyczki, dodałem w jej ustawieniach (tam gdzie wpisuje się nazwę użytkownika i hasło) 2 dodatkowe ustawienia, które można spróbować zmieniać i zobaczyć, czy w którejś kombinacji zadziała u Ciebie odtwarzanie. Jedna uwaga - Aby sposób z zewnętrznym odtwarzaczem działał, nie może być zaznaczona opcja "Starsza metoda odtwarzania"


Załączone pliki
playercorefactory.xml
Rodzaj pliku: .xml
Ilośc pobrań: 13
Rozmiar: 376 bajtów
Odpowiedz
#40
@tele dzięki za zaangażowanie. Dopiero znalazłem chwilę teraz żeby wprowadzić zmiany. Zrobiłem jak pisałeś. Teraz przy próbie odpalenia z biblioteki wywala komunikat "serwer zwrócił błąd 403". Oto log ze zdarzenia By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Możliwe jest że jest coś namieszane ze ścieżkami do kodeków??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości