Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TB7 player
#41
@Karob666
W między czasie zmieniałem kilka rzeczy i nieprzewidziałem jednego. Także to moja wina tym razem.
Pobierz jeszcze raz i zainstaluj ponownie plugin tb7 (z załącznika z poprzedniego postu). I zrób jeszcze raz to samo, czyli spróbuj odtworzyć pozycję z biblioteki poprzez menu kontekstowe, wybierając jako odtwarzacz VLC.
Napisz co wyszło i załącz ewentualnie log.
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Odpowiedz
#43
@Karob666
Może za granicą się jednak nie da, bo serwis "wrzucaj.pl" sprawdza geolokalizację.
Ale jeszcze kolejną próbę możemy zrobić.
Tylko najpierw pobierz nową wersję wtyczki z załącznika.
I załącz log.
Odpowiedz
#44
@tele
Zmieniło się tyle że otwiera się VLC player ale nie odtwarza.
log: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Może spróbuję ponownie jak wrócę do Polski. Jeżeli zacznie działać to będzie wiadomo o co chodzi. No chyba że masz jeszcze jakieś pomysły...
Odpowiedz
#45
@Karob666 
Cały czas otrzymujesz błąd 403, co oznacza, że serwer odmawia połączenia z jakiegoś powodu.
W przeglądarce działa, bo wykonuje ona jakiś dodatkowy javascript sprawdzający i w wyniku tego otrzymuje po chwili dostęp.
Nie wiem, jakie jest kryterium, że w Twoim przypadku serwer "wrzucaj.pl" każe wykonać dodatkowy test - stawiam na jakąś pule adresów IP, która dla nich jest jakoś "podejrzana". Ja korzystam z internetu stacjonarnego w Orange (dawna Neostrada) i nie mam takich problemów.
Zauważyłem jeszcze jedną dziwną rzecz w zachowaniu albo tb7 albo "wrzucaj.pl", która przytrafia się i mi czasem, więc w załączniku przesyłam kolejną wersję wtyczki - nie wiem, czy to pomoże na błąd 403, ale nie mamy nic do stracenia, więc możemy wypróbować.
I tradycyjnie, podziel się logiem.

Podziękowali: Karob666
Odpowiedz
#46
@tele
Sukces! Odpala w VLC playerze. Jest to poprzedzone komunikatem błąd 403 ale VLC odtwarza. Przez kodi nie da się ale zawsze coś. Dzięki za wytrwałość.
Log: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
@Karob666
Dobra wiadomość!
Trochę to dziwne, ale potwierdza się fakt, że serwer "wrzucaj.pl" rozpoznaje jakoś urządzenie oraz program i w zależności od tego daje dostęp od razu, bądź każe wykonać jakieś dodatkowe testy.
Możesz spróbować zatem, w ustawieniach wtyczki, w sekcji "Zaawansowane" zmienić:
A) Zaznacz "Stara metoda odtwarzania" i spróbuj odtworzyć plik przez Kodi. Daj log jak możesz.
B) Wyłącz poprzednią opcję i "pobaw" się "Symuluj agenta" - są tam 4 warianty - wypróbuj 3 pozostałe, bo pierwszy jest domyślnie wybrany.
Może uda się wywołać odtwarzanie także przez Kodi?
Odpowiedz
#48
(20-03-2024, 07:17 PM)tele napisał(a): @Karob666
Dobra wiadomość!
Dziwne to, ale potwierdza się fakt, że serwer "wrzucaj.pl" rozpoznaje jakoś urządzenie (agenta) i w zależności od tego daje dostęp od razu, bądź każe wykonać jakieś dodatkowe testy.
Możesz spróbować zatem, w ustawieniach wtyczki, w sekcji "Zaawansowane" zmienić:
A) Zaznacz pierwszą i spróbuj odtworzyć plik przez Kodi. Daj log jak możesz.
B) Wyłącz pierwszą opcję i "pobaw" się Trzecią - są tam 3 warianty - wypróbuj 2 pozostałe, bo pierwszy jest domyślnie wybrany.
Rzeczywiście wygląda na to, że chodzi o podejrzane ip. Miałem taki sam problem i próbowałem podanych wyżej rozwiązań - cały czas wyskakiwało 403. Po czym przypomniałem sobie, że Kodi łączy się u mnie za pośrednictwem VPN - Windscribe. Wyłączyłem VPN i odtwarza bez problemu. Dzięki za pomoc
Odpowiedz
#49
@tele
Spróbowałem tych innych sposobów i nie skutkują. Wręcz nie działa odtwarzanie nawet przez VLC. Zostaję więc przy tym co udało się osiągnąć.
Log: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dzięki raz jeszcze.
@nettur nie mam uruchomionego VPN więc to nie to.
Odpowiedz
#50
Dzięki za info.
Szkoda, że nie udało się uruchomić odtwarzania w Kodi, ale dobrze, że chociaż w VLC Ci działa.
Ciekawe, dlaczego? Czy to tylko kwestia zmiennej 'User-Agent`, może źle dobrana (w najnowszej wersji zrobiłem możliwość ręcznego wpisywania wartości), czy może czegoś jeszcze? Może ktoś inny byłby w stanie pomóc?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości