Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fire Tv Stick 4K Max - nie włącza się
#1
Wcześniej wydawało mi się że był komunikat że na sticku zaczyna brakować pamięci. Teraz gdy próbuję włączyć uruchamia się tylko logo i stoi w miejscu. Próbowałem zmieniać zasilaniez USB w tv na normalny zasilacz,port HDMI, podłączenie bezpośrednie przez gniazdo HDMI z pominięciem adaptera. Nic to nie daje.
Do systemu wejść się na chwilę obecną nie da? Chciałbym zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych. Tylko nie wiem czy jest taka możliwość bez wejścia w menu systemowe. Ktoś coś podpowie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(26-06-2023, 12:05 PM)woland357 napisał(a): Chciałbym zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych.
Ktoś coś podpowie?

Zapewne przez te kilka godzin samodzielnie za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych, sprawdziłeś proponowane rozwiązanie...kombinacja przycisków na pilocie skuteczna, urządzenie przywrócone do ustawień fabrycznych, działa?
Odpowiedz
#3
Na stronie Amazona była kombinacja jednocześnie wcisnąć przycisk back plus przycisk wyboru. Nie zadziałało. Na jakiejś innej było przycisk wyboru plus przycisk Play. Też nie zadziałało
Odpowiedz
#4
(26-06-2023, 06:28 PM)woland357 napisał(a): kombinacja jednocześnie wcisnąć

O tym piszesz, że nieskuteczna...Prawy przycisk na pierścieniu nawigacyjnym i Przycisk powrotu razem


[Obrazek: T9f8n40l.jpg]
Odpowiedz
#5
Pisałem o środkowym nawigacyjnym .w domu będę to sprawdzę
Odpowiedz
#6
Nie działa ta kombinacja
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(27-06-2023, 02:05 PM)woland357 napisał(a): Nie działa

Reklamacja gwarancyjna jak jeszcze możliwa, oczywiście przy kontakcie z Amazon zero wzmiankowania o "zapchanej" pamięci wewnętrznej, jest szansa że otrzymasz nowe urządzenie bez odsyłania zepsutego.
Odpowiedz
#8
Hmm. Nawet jak w UK to kupiłem w Amazonie?
Odpowiedz
#9
Ja mam trochę inny problem a mianowicie stick sam potrafi się włączyć. Mam go podłączonego tak że HDMI ze sticka idzie do soundbar oraz TV idzie po HDMI do soundbar. Czasem gdy przychodzę do domu z pracy to soundbar gra tv się nie włącza.
Takie podłączenie daje mi lepszą jakoś dźwięku niż gdy stick szedł do TV i z TV do soundbar
Nie wiem czy coś tam w HDMI cec nie wybudza sticka

Ktoś miał podobny przypadek?

Sent from my SM-G781B using Tapatalk
Odpowiedz
#10
Przesyłka do UK nie warta zachodu.polowa wartości sticka. Także będę się rozglądał tym razem za jakimś boxem w Polsce. Co by gwarancja była na miejscu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości