Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Player iptv pod windows.
#1
Brakuje tu na forum działu Windows -aplikacje.wiec zadam je tutaj.potrzebuje programu który działa pod windows do odbioru iptv gdzie dane dostawcy to adres URL serwera i adres mac. Jedyna opcja co mi przychodzi do głowy to wtyczka stalker do kodi. Jest jakaś lepsza wtyczka do tego? Albo na przykład jakiś program który można uruchomić bez odpalania kodi taki jak na przykład ott navigator?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A sfvip-player sprawdzałeś?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Nie sprawdzałem. Potrzebna mi wersja 32 bit
Odpowiedz
#4
(09-07-2023, 02:41 PM)woland357 napisał(a): Nie sprawdzałem. Potrzebna mi wersja 32 bit
no to przecież jest w linku - "x86" to 32bit
Odpowiedz
#5
Nie chodzą mi te same listy które działają na ottnavigator także coś jest nie tak z tym programem. Coś innego możecie polecić?
Odpowiedz
#6
(09-07-2023, 06:21 PM)woland357 napisał(a): Nie chodzą mi te same listy które działają na ottnavigator także coś jest nie tak z tym programem. Coś innego możecie polecić?
to niestety tak jest te co działają na jednym w ogóle nie odpalają pod innym, nie raz pod tym odpalam i działa bez problemu a te same dane przepisane do kodiego i lipa.
Najlepiej zainwestować w jakąś listę m3u i się nie denerwować Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Spróbuj stalker portal player
Odpowiedz
#8
(14-07-2023, 08:14 PM)szulmar napisał(a): Spróbuj stalker portal player

A możesz dać jakiś bezpośredni link. Bo co nie próbuje ściągnąć to antywirus mi blokuje przy uruchamianiu
Win 10 32bit
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości