Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Box Go
#1
Witam. Czy obecnie w Kodi działa Polsat Box Go ? Posiadam jeszcze w dalszym ciągu kodi 18.9 i na aplikacji od mbebe polsat box go działa do momentu, gdy chcę wyświetlić materiały, w każdym dziale tak samo nie wyświetlają się materiały a pokazuje się błąd "nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z twojej sieci komputerowej. spróbuj ponownie później".  Czy jest może inna działająca aplikacja "polsat box go" pochodząca z innego repozytorium ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Działą jak najbardziej no ale zapewne tak zamierzchła wersja KODI już nie ogarnie

Nawersji powyżej 20 działa na bank

[Obrazek: x4WBfqzl.jpg]

[Obrazek: D9hIByhl.png]

Podziękowali: heniek-997
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#3


Podziękowali: heniek-997, waldi22
1
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
a wersja wtyczki? przecież nie robiłem screen żeby sie pocchwalić
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(26-09-2023, 06:52 AM)p3t3n3t napisał(a): a wersja wtyczki? przecież nie robiłem screen żeby sie pocchwalić
Nie pamiętam, sprawdzę wieczorem, jak wrócę do domu. Ale najnowsza z repo. 
A co do Twoich screenów. Wystarczy, że napiszesz jaką masz wersję. Nie musisz tego udowadniać. Bez zbędnej grafiki wszystko będzie bardziej czytelne.
Odpowiedz
#8
W wtyczce Polsat Go v1.92 (Kodi 20.2) też nic nie działa, co bym nie próbował odpalić sypie po kilka tych samych bledow i na koniec "Nieudane odtwarzanie....."
Odpowiedz
#9
Jak ma działać jak serwis zamknęli?
Odpowiedz
#10
(26-09-2023, 06:56 AM)Grabek napisał(a):
(26-09-2023, 06:52 AM)p3t3n3t napisał(a): a wersja wtyczki? przecież nie robiłem screen żeby sie pocchwalić
Nie pamiętam, sprawdzę wieczorem, jak wrócę do domu. Ale najnowsza z repo. 
A co do Twoich screenów. Wystarczy, że napiszesz jaką masz wersję. Nie musisz tego udowadniać. Bez zbędnej grafiki wszystko będzie bardziej czytelne.
Mam wersję 1.100 z repozytorium mbebe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości