Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play NOW BOX 3 - usunięcie logowania Play
#1
Witam
Kupiłem Play NOW BOX 3 - na all.... w sklepie Lomba...
Poprzedni użytkownik nie usunął danych logowania Google i Play

Chcąc unikać problemów zresetowałem do ustawień fabrycznych ale logowanie do systemu Play jest nadal aktywne. Pomijając fakt że mam pełen pakiet z Netflixem na czyjś koszt pytanie:

1. Czy da się usunąć dane logowania Play w Play Box 3
2. Jakie są ryzyka korzystania z czyjegoś pakietu bez jego wiedzy? Możliwe że został skradziony albo nie były płacone raty. Mogą robić śledztwo po nr IP?


Wiem że jest ten watek poruszany przy Play box 2 ale może Play Box 3 nie może mieć usuniętego profilu Play?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(07-12-2023, 09:52 AM)Loozak12 napisał(a): Witam
Kupiłem Play NOW BOX 3 - na all.... w sklepie Lomba...
Poprzedni użytkownik nie usunął danych logowania Google i Play

Chcąc unikać problemów zresetowałem do ustawień fabrycznych ale logowanie do systemu Play jest nadal aktywne. Pomijając fakt że mam pełen pakiet z Netflixem na czyjś koszt pytanie:

1. Czy da się usunąć dane logowania Play w Play Box 3
2. Jakie są ryzyka korzystania z czyjegoś pakietu bez jego wiedzy? Możliwe że został skradziony albo nie były płacone raty. Mogą robić śledztwo po nr IP?


Wiem że jest ten watek poruszany przy Play box 2 ale może Play Box 3 nie może mieć usuniętego profilu Play?
Co do logowania Google możesz wylogować sam, a co do zalogowania usług play (telewiazja) jak ktoś nie będzie opłacał to za jakiś czas sami wylogują.
przerobilem już kilkanaście tych bodów od play v2 v3 v4 i nigdy nie przejmowałem się tym że ktoś się nie wylogował z czegoś, wgrywałem sobie launcher i nadal korzystałem z boxa czy to z yt czy nf czy też tej telewizji
Odpowiedz
#3
Możesz wyłączyć usługe com.sdmc.tms który służy za zdalny nadzór nad urządzeniem.
I zgasić launcher play.

Mała uwaga: com.sdmc.tms nie da się już wyłączyć w play box v4, komenda via adb = komunikat odmowa.
DV8990-KPP:/ $ pm disable-user --user 0 com.sdmc.tms
Cannot disable
1|DV8990-KPP:/ $ pm uninstall -k --user 0 com.sdmc.tms
unloadable

I w wersji v4 box sdmc jest spięty do 2 serwerów nadzoru
producenta: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z procesu com.sdmc.tms
samego operatora: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z procesu com.sdmc.tms.play.avs


Nie wiem jak w v4 produkcji kaona, bo nie miałem go w rękach.
Odpowiedz
#4
Dzień dobry
Posiadam Play Boxa , tylko starsza wersja, od wczoraj wyskoczył komunikat o potrzebie logowania do play (prawy górny róg) i tym saamym kanały bezpłatne są oznaczone kłódeczką  (TV radia itp) czy jest możliwość usunięcia tego?
Dzięki Piotr
Odpowiedz
#5
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości