Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak Odbierać Kanały Naziemnej TV w Klient Telewizji
#11
@Tomek, właśnie mimo tego że jest podświetlony wiersz Dodatki i czy kliknę w Dodatki czy też w OK które jest nieaktywne to nie mam możliwości pobrania repetytorium od Autora. Na stronie Autora możemy przeczytać że

Cytat:Ustawienia (ikona koło zębate) > Menedżer plików > Dodaj żródło W oknie dialogowym należy zastosować wniosek na wiersz i wprowadzić adres url repozytorium: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. W polu "Wprowadź podstawowe tego źródło mediów” wstawistość żródła (repozytorium) np. mtr81

Też tak zrobiłem, tyle że dałem swoją nazwę Dodatki. Następnie...

Cytat:Z menu głównego przejścia do „Dodatki”, a następnie klina znajdującego się (jedna z trzech ikon nad menu po lewej stronie ekranu) i wybierz opcję „Zainstaluj z pliku zip”. W tym przypadku może pojawić się prosba o oprogramowanie wtyczek z nieznanych źródeł. Jeśli zostanie to przyjęte przez użytkownika, ponownie wybierz „Zainstaluj z pliku zip”. W uruchomieniu okna dialogowego zainstalowanego w punkcie centralnym repozytorium (mtr81) i w późniejszym pliku repozytorium „repository.mtr81.zip”. Udane podłączenie repozytorium potwierdza stosowny komunikat.

Wybrałem opcje Zainstaluj z pliku ZIP jak możemy zobaczyć na screenie, mam aktywną opcję instalowanie wtczyczek z nieznanych źródeł, a nie mogę zainstalować Repetytorium.

@lolo99 w trzy kropki (...) raczej nie z racji że cofniemy się - wyjdzie się z opcji Zainstaluj z pliku ZIP.

Spróbuje zainstalować przenosząc plik ZIP do wewnętrznej pamięci.

A czy jest możliwość usunięcia dodanego wiersza Dodatki z listy "Zainstaluj z pliku zip?.
Pozdrawiam,
Artur
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Bardzo chaotycznie piszesz i tak samo chaotycznie czytasz. Podejrzewam że masz jakiś błąd w adresie lub coś ci blokuje adres. Sprawdź czy przez przeglądarkę możesz wejść w ten adres
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Sprawdź czy na pewno jest tak wpisanie
[Obrazek: 8amzM0Xl.png]
[Obrazek: jJINpZFl.png]
[Obrazek: Z5KlPycl.jpg]
(17-12-2023, 01:50 PM)asziatko napisał(a): A czy jest możliwość usunięcia dodanego wiersza Dodatki z listy "Zainstaluj z pliku zip?.
W tym samym miejscu w którym je dodawałeś możesz za pomocą menu kontekstowego je zmienić lub usunąć.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
(17-12-2023, 04:03 PM)Tomek napisał(a): błąd w adresie

Oczywiście że zrobił błąd, po poprawnym wpisaniu nie ma najmniejszego "problemu".


[Obrazek: COtfCG1l.jpg]
Odpowiedz
#14
No zrzut jest tej jakości że nie widzę w którym miejscu pomylił i z l
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
(17-12-2023, 04:36 PM)Tomek napisał(a):  w którym miejscu pomylił

To już tylko @asziatko zna odpowiedź...
Odpowiedz
#16
Fakt faktem jest że jest błąd w adresie, przyznaje się do tego że zrobiłem błąd. Wpisałem adres By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., a powinno być By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

Zainstalowałem repetytorium z pliku ZIP na pendrive.

Jest możliwość edycji dodanej ścieżki lub usunięcie z listy?.
Pozdrawiam,
Artur
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Nosz .... przecież wyżej ci podałem gdzie to możesz usunąć. Zacznij czytać bo się pożegnamy.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
Panowie, opanowałem sprawę, zainstalowałem repetytorium, funkcjonuje. Fakt może i robiłem to wszystko nie po kolei i też po raz pierwszy mam do czynienie z Kodi i wtyczkami. Dzięki Wszystkim za pomoc i podpowiedzi.
Pozdrawiam,
Artur
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości