Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy/ Seriale po polsku- jakie rozwiązanie najlepsze?
#1
Witam, chciałbym sprawić rodzicom prezent na święta w postaci biblioteki filmów i seriali. Ważne żeby były tłumaczone na polski. Istotna jest też prostość działania (niekoniecznie konfiguracji- to ogarnę). I tutaj moje pytanie: Jakie rozwiązanie w takim wypadku będzie najlepsze? FanFilm plus jakiś serwis zewnętrzny typu CDA? Gdzie znajdę najobszerniejszą bazę filmów i seriali po polsku? Może być mniej lub bardziej "oficjalne" Wink Ważne żeby biblioteka była obszerna. Jakość też nie musi być w 4k, czy nawet HD, byle by dało się to oglądać. Dodam że rodzice posiadają podstawkę chromecast, ale równie dobrze Kodi może być odpalane na laptopie.

Przepraszam, chciałem "edytować", a napisałem dwa prawie identyczne tematy.... Nie widzę opcji "usuń".
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
FanFilm + darmowe konto na filser + ewentualnie konto na rapideo/tb7 (choć to drugie ma problemy z wydajnością) + żeby więcej jeszcze wycisnąć konto na player + netflix + hbo max - to ci ogarnie ff
Najobszerniejszej bazy filmów i seriali w pl w jednym miejscu nie ma - chcesz mieć wszystko to albo mnóstwo wtyczek i skakanie między nimi, albo FanFilm
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(20-12-2023, 01:44 PM)Tomek napisał(a): FanFilm + darmowe konto na filser + ewentualnie konto na rapideo/tb7
Dziękuje za odpowiedź. Myślę że skorzystam. Plus jeszcze jakiś inny serwis, jako osobna apka/ wtyczka. Może CDA? Czy jest coś innego godnego polecenia? Sam rzadko oglądam i jestem trochę nie w temacie.
Odpowiedz
#4
CDA nie będzie tak wygodne w działaniu, musieliby sami wyszukiwać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(20-12-2023, 01:44 PM)Tomek napisał(a): FanFilm + darmowe konto na filser + ewentualnie konto na rapideo/tb7 (choć to drugie ma problemy z wydajnością) + żeby więcej jeszcze wycisnąć konto na player + netflix + hbo max - to ci ogarnie ff
Najobszerniejszej bazy filmów i seriali w pl  w jednym miejscu nie ma - chcesz mieć wszystko to albo mnóstwo wtyczek i skakanie między nimi, albo FanFilm


Cześć, mam to samo pytanie do autor wątku.
Z tym ,że ja dodatkowo chciałbym mieć dostęp do treści z tvn player(była kiedyś apka cracked ale chyba już nie działa) jak te programy z TVN Turbo albo i Kuba Wojewódzki.

Co polecasz?

Szukam darmowego rozwiązania, ewentualnie rozważę płatne jak będzie o wiele lepsze.

PS. A co i jak trzeba poinstalować ,żeby np. Belfer 3 sezon ale w 4K znaleźć?
Odpowiedz
#6
Do TVN player zainstaluj dodatek od mbebe - playermb i wykup dostęp na stronie. Fanfilm też go obsłuży (przy czym wielu pozycji nie znajdzie bo na e są one uwzględnione w tmdb i justwatch - wtedy tylko z wtyczki playermb). Część z tych super produkcji od TVN masz też w vod.pl - też jest wtyczka do tego, też obsługiwana przez fanfilm, też z tą samą wadą wynikająca z braku pozycji w tmdb i justwatch
Co do dalszej części pytania - rapideo. Ale nie ma nigdy gwarancji czy coś będzie w jakości 4k czy jakiejś innej. Czasy darmowych źródeł 1080p czy 4k już dawno się skończyły.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości