Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLUSX
#1
Witam,
O jakiegoś czasu plusx strasznie tnie, buforuje, sprawdzałem na mi box TIVIMATE, firesticku TIVIMATE, na komputerze na VLC też tnie.

Co może być przyczyną.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zaktualizuj link do listy. Były zmiany. Na starych tnie i są problemy z archiwum.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(31-12-2023, 05:14 PM)leo8107 napisał(a): Co może być przyczyną.

Komunikaty na stronie dostawcy czytał, czy jednak nie bardzo?
Odpowiedz
#4
Dodałem nowo listę. wygenerowałem nowy klucz użytkownika dalej to samo.
Odpowiedz
#5
To pisz na czacie do niego. Bo u mnie działa po wczorajszych problemach.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Pisze ale odpisujo że u nich wszystko w porządku.
Wczesniej było ok.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(01-01-2024, 09:17 AM)leo8107 napisał(a): Pisze ale odpisujo że u nich wszystko w porządku.
Wczesniej było ok.
U mnie również jest wszystko ok na 3 urządzeniach, zacznij może od samych podstaw reset urządzeń i reset internetu. A też najlepiej sprawdzić na innym internecie
Odpowiedz
#8
Wczesniej działałoji. To nie wina inntetnetu bonodpaliłem na kompie gdzie jest internet po kablu i tez buforuje cały czas.
Odpowiedz
#9
(01-01-2024, 09:39 AM)leo8107 napisał(a): Wczesniej działałoji. To nie wina inntetnetu bonodpaliłem na kompie gdzie jest internet po kablu i tez buforuje cały czas.
To że wcześniej działało to nie nic.... I co z tego że podpiąłes kabel do kompa? Nie zrozumiałeś co wyżej napisałem? Zresetuj urządzenia, tak samo zresetuj internet (czasem lubi się przywiesić i to że masz mega szybki internet tak ci się wydaje tylko, to on potrafi czasem bardzo wolno działać) dlatego zalecam reset internetu i w razie czego spróbować innego internetu. Może też tak być ze twój operator od internetu coś na kombinował. A ty myślisz że gościu o plusx. Jak widzisz ja i inni tutaj nie mamy problemu...
Odpowiedz
#10
Dziękuje spróbuje z komórki udostępnić. Dam zanć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości