Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwum IPTV jako Multimedia
#1
Lightbulb 
Cześć,

Używam Kodi 20.2 z wtyczką IPTV Simple Client 20.13.0 i listą M3U od dostawcy który oferuje mi do większości kanałów Archiwum 3 dni.
Dorzuciłem sobie do tego EPG.OVH i zastanawiam się czy jest możliwość aby Kodi listowało mi oddzielnie wszystkie Archiwa w jednym miejscu podpisując je odpowiednimi informacjami z EPG.


Przykład tego co bym chciał uzyskać:

"Dziś o 12:20 na Polsacie był Harry Potter, a wczoraj o 17:30 na TVN był Kubuś Puchatek."
Chciałbym mieć jakiś "folder" w Kodi w którym widziałbym że mogę sobie obejrzeć "Harry Potter" i "Kubuś Puchatek" i jak sobie wybiorę którąś pozycję to zaczęłoby mi odtwarzać ten film z archiwum.
Oczywiście przy kilkuset kanałach tych pozycji było pewnie tysiące więc przydałoby się jakieś wyszukiwanie, filtrowanie czy grupowanie.
Lista musiałaby się też dynamicznie zmieniać bo rzeczy które były ponad 3 dni temu by z niej znikały, a nowe, świeże, pozycje by się pojawiały.
Ew. mogłaby być jeszcze informacje za ile dana pozycja zniknie mi z tego folderu.


Czy ktoś już coś takiego wymyślił do Kodi? Może już coś takiego istnieje tylko ja nie wiem jak to ustawić albo znaleźć.
W tej chwili odtwarzanie z archiwum jest dość niewygodne bo trzeba przewijać wstecz EPG na wybranym kanale żeby cokolwiek włączyć.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości