Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam wtyczki, bo już Fen przepadło
#1
Miałem różne wtyczki, z czasem jest wybór coraz mniejszy (chodzi mi o jakieś sprawdzone i w miarę bezpieczne). Od dłuższego czasu używałem Fen (istotna była obsługa imdb), był jakby kopią Oath (który przepadł). Teraz autor Fena coś wykręcił, nie będzie już robił Fen (repo zniknęło), tylko jakiś Fenlight i tam nie ma i nie będzie (tak napisał) imdb. NIe wiem jak długo będę mógł jeszcze używać Fen, ale jest to krócej niż pewnie dłużej. Seren nie działą, nigdzie i nigdy (i nie jestem w tym osamotniony, generalnie ludzie się nei dziwią, że Seren nie działa tzn nie ma wyników Big Grin). Zresztą nie miał imdb. To co pozostaje aktualnie (w miarę sprawdzonego) co obsługuje RD i listy/watchlist imdb?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Z watchlistami IMDB będzie problem - po pierwsze - zakazują scrapowania swoich stron, zaś API jest płatne - i developerzy wtyczek mają to po prostu gdzieś, większość stwierdziła że nie będzie tego robić skoro co chwilę coś się zmienia a api brak. Ostatnio zmienili całkowicie stronę i większość dodatków nie działa z warchlistą czy z innymi funkcjami które udostępniało ImDB.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Fen jak najbardziej istnieje i działa tylko nie jest rozwijany o nowe funkcjonalności + nie ma repo na githubie. Wychodzą czasem drobne bugfixy więc nie jest porzucony. Tutaj są zipy By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. aktualizuje się sam przez wbudowany updater
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości