Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stary Samsung
#1
Mam pytanie brat ma starego Samsunga chyba z 2015 roku, moze 2014(Model UE48H6200) no i wiadomo niby Smart TV ale apka netflixa nawet czasem mu zacina i zastanawia się nad boxem czy Firestick. Co byście polecali na lata i jak to ogólnie działa? Bo korzysta też z takich rzeczy jak tutaj czyli telewizja z listy m3u itd. a chciałby też oglądać na luzie netflixa i inne aplikacje na czasie filmowe i tym podobne. Z góry dzięki za odpowiedzi
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(03-02-2024, 01:24 PM)krzysiu napisał(a): Mam pytanie brat ma starego Samsunga chyba z 2015 roku, moze 2014 no i wiadomo niby Smart TV ale apka netflixa nawet czasem mu zacina i zastanawia się nad boxem czy Firestick. Co byście polecali na lata i jak to ogólnie działa? Bo korzysta też z takich rzeczy jak tutaj czyli telewizja z listy m3u itd. a chciałby też oglądać na luzie netflixa i inne aplikacje na czasie filmowe i tym podobne. Z góry dzięki za odpowiedzi
Kup sobie boxa Nokia streaming box 8000/8010 i będziesz przez lata zadowolony
Odpowiedz
#3
A jest coś lepszego od tego czy polecasz ze względu na cene?
Odpowiedz
#4
(04-02-2024, 11:53 AM)krzysiu napisał(a): A jest coś lepszego od tego czy polecasz ze względu na cene?
Jest wiele boxow, wydasz mniej a za jakiś czas możesz zacząć narzekać ze coś nie działa czy się wiesza, dlatego podałem coś co mam sprawdzone i co sam mam w domu. Z tańszego mogę polecić play box now ale od wersji v2 wzwyż
Odpowiedz
#5
Ja polecam fire stick, byle nie lite. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(04-02-2024, 01:25 PM)mjw napisał(a): Ja polecam fire stick, byle nie lite. Smile
To ten od Amazona?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Tak
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
(05-02-2024, 03:15 PM)mjw napisał(a): Tak
i mozna na nim zainstalowac tivimate itd. bo w sumie brat by oglądał własnie jakas listę tutaj z grupy, Netflixa i moze Amazon Prime?
Odpowiedz
#9
Jasne, że można.
Tak jak tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
tylko podajesz kod: 367580
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości