Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tb7 / xt7 player
#1
Dla zainteresowanych i korzystających z serwisu tb7 lub xt7 - usprawniłem wtyczkę, gdyż sam z niej korzystam, a niektóre rzeczy wymagały poprawy, więc postanowiłem spróbować i sądzę, że udało się.

Post na ten temat napisałem wcześniej w innym dziale, By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , bo nie zauważyłem tego o "zmodyfikowanych wtyczkach", więc aby nie dublować, niech zostanie tam.

Lista zmian wygląda następująco:
  - zmiana wyszukiwarki na taką samą jak na stronie www (poprzednia praktycznie nie działa wcale)
  - przyspieszenie pobierania następnej strony wyników
  - fix na znak "/" w nazwie
  - możliwość odtwarzania za pomocą zewnętrznego playera (o ile wcześniej zdefiniowano taki)
  - więcej informacji dla użytkownika, szczególnie w przypadku wystąpienia problemów
  - dodano czas wygaśnięcia pozycji w Bibliotece
  - dodano informację o serwerze, na którym znajduje się plik
  - dodatkowe potwierdzenie przed "zakupem" wybranej pozycji
  - odrzucanie źródeł nie będących plikiem wideo (na podstawie rozszerzenia) - mniej "śmieci" na liście wyników
  - usunięcie sortowania wg rozmiaru (nie zawsze się sprawdza) - ważniejsza jest nazwa, szczególnie, że ostatnio zwracanych jest dużo niepotrzebnych i niepasujących rekordów

Jeśli zmiany spodobają się, to może poprosimy administrację o wrzucenie tego na serwer jako kolejną aktualizację ww wtyczek.
Dajcie znać w komentarzach.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - dodałem 3 wersje do instalacji, w zależności od posiadanej konfiguracji KODI.
A dla wtyczki xt7 dałem prawidłowe logo.

Podziękowali: Toov, dabroviec
2
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości