Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi na webos LG
#1
Witam mam LG tv z najnowszym webos  znalazłem w sieci  instrukcje aby można było zainstalować z poziomu developer mode kodi na LG . Gdzie mogę znaleźć informacje lub może ktoś na forum korzysta  z kodi na webos  jak działa  kodi na tym systemie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Mnie by interesowało czy to kodi na Webos obsługuje DRM , czy też jest tak jak np na xboxie i wtyczki z płatnych serwisów nie działają.
Bo bez tego to raczej ciekawostka...
Odpowiedz
#3
Cześć w wolnym czasie zainstalowałem sobie kodi na webos LG ale niestety nie widział pendrive USB podłączony do tv.Ale trochę się pobawiłem i znalazłem ścieżki w menadżer plików kodi na początek robimy dojście do plików plików kodi. special://home

Aby kodi na LG widział pendrive trzeba : Dodaj źródło/ Główny system plików/ tmp/ usb . Dodać źródło .Po dodaniu wybieramy źródło USB / sda/sda1 i mamy dostęp do plików na pendrive.

Ogólnie wykorzystałem to do podmiany plików poprawki fanfilm od tele i teraz na webos fanfilm mam z poprawkami

Fajnie że na webos LG działa special://home bo mam Chromecast 4 ale tam ta metoda nie działa i musiałem użyć adb link

Podziękowali: tele
Odpowiedz
#4
@jon1022
Cytat:Current known limitations
  • Binary addons are not available from the repository
  • Occasionally A/V sync is off
  • DRM addons are not supported
Źródło: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: jon1022
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości