Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia 8000 czy Strong SRT 420 ? Co polecacie ?
#1
Bardzo proszę o obiektywne informację i podpowiedz.

Nosze się z zamiarem zakupu Boxa z Android TV oraz obsługą DVB-T2. Urządzenia ma być dedykowane starszej osobie dlatego im prościej tym lepiej.

Priorytety to:
1.       Obsługa wszystkich kanałów telewizji naziemnej (łącznie z Wydarzeniami 24)
2.       Prosta, intuicyjna obsługa
3.       Stabilna, bezawaryjna praca
4.       Podstawowe sterowanie telewizorem za pomocą pilota z dekodera (załącz/wyłącz; głośność, zmiana źródła)
5.       YouTube
6.       Netflix, HBO, Prime, Disney+, Skyshow – okazyjnie

Mam dwa typy Strong SRT 420 oraz Nokia 8000 z dekoderem na USB.

Które urządzenie znacie, używacie, polecacie? Dlaczego jest lepszy?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(21-03-2024, 10:21 AM)sztasiek napisał(a): Bardzo proszę o obiektywne informację i podpowiedz.

Nosze się z zamiarem zakupu Boxa z Android TV oraz obsługą DVB-T2. Urządzenia ma być dedykowane starszej osobie dlatego im prościej tym lepiej.

Priorytety to:
1.       Obsługa wszystkich kanałów telewizji naziemnej (łącznie z Wydarzeniami 24)
2.       Prosta, intuicyjna obsługa
3.       Stabilna, bezawaryjna praca
4.       Podstawowe sterowanie telewizorem za pomocą pilota z dekodera (załącz/wyłącz; głośność, zmiana źródła)
5.       YouTube
6.       Netflix, HBO, Prime, Disney+, Skyshow – okazyjnie

Mam dwa typy Strong SRT 420 oraz Nokia 8000 z dekoderem na USB.

Które urządzenie znacie, używacie, polecacie? Dlaczego jest lepszy?
Ja polecam boxa od noki 8000/8010 choć nie używam naziemnej bo latam na iptv i uważam że to dobry wybór, duży plus to że jest to czysty android tv bez zbędnych nakładek wszystkie aplikację są kompatybilne, pilot pełno wymiarowy a nie tak jak to jest w innych pilotach że okrojone do minimum kilku klawiszy
Odpowiedz
#3
Tv naziemna to piorytet , szkoda że nie testowałeś.

Oba modele urządzeń mają tradycyjne piloty i czystego Android TV Smile

Przeglądałem nieco interrnet i  trafiłem na informacje że komuś wieszał się w Nokii pilot, ktoś inny wspominał że nie można oglądąć wydarzeń 24 bo ma czarny ekran ?
Nie wiem czy to jakieś pojedyncze przypadki losowe ?
Odpowiedz
#4
Nie wiesza się pilot.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#5
(21-03-2024, 03:23 PM)sztasiek napisał(a): Tv naziemna to piorytet , szkoda że nie testowałeś.

Oba modele urządzeń mają tradycyjne piloty i czystego Android TV Smile

Przeglądałem nieco interrnet i  trafiłem na informacje że komuś wieszał się w Nokii pilot, ktoś inny wspominał że nie można oglądąć wydarzeń 24 bo ma czarny ekran ?
Nie wiem czy to jakieś pojedyncze przypadki losowe ?
Mam nokie 8000 i 8010 i jeszcze jedna 8010 w transporcie do mnie i w żadnej z wymienionych nie doświadczyłem takich sytuacji
Odpowiedz
#6
(22-03-2024, 07:33 AM)RebA napisał(a): jeszcze jedna 8010 w transporcie

Fakt, dawno nie widziana akceptowalna cena.


[Obrazek: YxMyh3S.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(22-03-2024, 08:46 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(22-03-2024, 07:33 AM)RebA napisał(a): jeszcze jedna 8010 w transporcie

Fakt, dawno nie widziana akceptowalna cena.


[Obrazek: YxMyh3S.jpg]
Na niemieckim Amazonie wyłapałem za 330zl
Odpowiedz
#8
(22-03-2024, 08:56 AM)RebA napisał(a): Na niemieckim Amazonie wyłapałem za 330zl

Jak nowa, to mega strzał.
Odpowiedz
#9
1. Panowie wracając do dekoderów DVB-T2 dedykowanych do Nokii. Jak działają? Czy  wyszukują i odbierają wszystkie kanały naziemnej ? Czy poprawnie działają ? Praca tunera DVB-T2 jest dla mnie bardzo istotna Huh
2. Czy do 8000 i 8010 jest dedykowany ten sam dekoder na USB ?
3. W nokii 8010 co dołożyli ?

Widze że skłaniacie się do Nokii.
Odpowiedz
#10
(22-03-2024, 11:53 AM)sztasiek napisał(a): 1. Panowie wracając do dekoderów DVB-T2 dedykowanych do Nokii. Jak działają? Czy  wyszukują i odbierają wszystkie kanały naziemnej ? Czy poprawnie działają ? Praca tunera DVB-T2 jest dla mnie bardzo istotna Huh
2. Czy do 8000 i 8010 jest dedykowany ten sam dekoder na USB ?
3. W nokii 8010 co dołożyli ?

Widze że skłaniacie się do Nokii.
1. Nie wypowiem się bo nie korzystam z tego.
2. Tak do obu modeli jest ten sam.
3. Więcej pamięci Nokia 8000 ma 8gb 8010 ma 32gb i 4rom
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości