Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesyłanie wideo ze strony strims.in do KODI.
#1
Cześć wszystkim. Szukam sposobu żeby przesłać wideo z przeglądarki (np. firefox) w laptopie do android boxa po sieci. Na co dzień używam wtyczki do firefoxa "Send to kodi 2" i na wielu stronach to działa (w tym na youtube). Niestety wtyczka ta nie działa na stronie strims.in, mimo że ikonka jest aktywna i można w nią kliknąć, to wideo nie odpala się na KODI

Chodzi mi o przesłanie wideo, czyli wygląda to tak, że odpalam wideo na stronie strims.in, jakoś przesyłam je do KODI i po tym jak wideo odpali się na KODI, to mogę zamknąć laptopa, bo nie jest już potrzebny.

Ma ktoś może jakiś sposób na takie rozwiązanie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Przeglądarka chrome  i oba sprzęty zalogowane na tym samym koncie i ta sama sieć.
Będzie trochę inaczej bo bez kodi i sterowanie jednak na laptopie.
Odpowiedz
#3
Nie wiem czy u mnie tak się da. Nie posiadam żadnego chromecasta a mój telewizor LG nie ma do pobrania przeglądarki CHROME. Czy z tej przeglądarki mam jakoś przesłać kartę bezpośrednio do TV czy do android boxa?
Odpowiedz
#4
A nie lepiej zainstalować na boxie przeglądarkę Browser która blokuje wszystkie reklamy i itp na strims
Odpowiedz
#5
A jest coś takiego? Kiedyś szukałem przeglądarki na KODI ale nic nie znalazłem. Można prosić o jakiś link?
Odpowiedz
#6
Masz w sklepie Google Play ale to jest osobna aplikacja nie do kodi
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
aaaa ok, rozumiem. No ja właśnie używam COREELEC i nie odpalam w sumie androida. A czy ma ktoś może wiedzę czy da się przesłać treść z przeglądarki na telewizor LG z systemem webos. Wiem, że z laptopa mozna przesłać niby po bluetooth ale u mnie to nie chce działać. Kiedyś chwilę działało ale teraz już wogóle się nie odpala.
Odpowiedz
#8
(26-03-2024, 11:46 AM)kokosz887 napisał(a):  czy da się przesłać treść z przeglądarki na telewizor LG z systemem webos.

webOS 8.3.0-23 -> funkcjonalność "Domowe biuro" nie pomaga?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości