Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi
#1
Witam.Mam ostatnio problem z kodi i jego wtyckami na wszystkich urzadzeniach : np fanfilm wyszukuje filmy i jak znajdzie i puszczam to wystepuje blad albo film sie odtwiera i po paru sekundach staje i nie rusza dalej.Wtyczka MB nie otwera nic blad.Wtyczka polsatbox go blad.Czy macie te same problemy? Mam Kodi 20.5 na wszystich urzadzeniach.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
co do FanFilm:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - zastosuj się do tego postu i w tamtym wątku podaj wszystkie wymagane informacje.
Sprawdź przede wszystkim Rozwiązanie dla przycinających źródeł, niedziałającego CDA, resetowania sprzętu itp - link na dole pierwszego postu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
A jeśli chodzi o Polsat Go to proponuje zainstalować od @mtr81  ma nowsze rozwiązania np: wtyczka PolsatBoxGo 4K.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
jak dalej będą problemy to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
A zainstalowałeś repo @mtr81 ?
Odpowiedz
#6
(04-04-2024, 05:54 PM)sky02 napisał(a): A zainstalowałeś repo @mtr81 ?
Tak zainstalowalem repo i jak napisalem jest tam versja 1.100 ktora nie chodzi
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ale czego wersja? repo ma wersję 1.0, wtyczka PolsatBoxGo 4k to v 1.0.4, a PolsatBoxGO to 1.0.3. Trochę pogubiłem się.
Przeczytałeś instrukcję : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
(04-04-2024, 05:54 PM)sky02 napisał(a): A zainstalowałeś repo @mtr81 ?
Dzieki tobie posatbox go mi chodzi.Serdeczne dzieki za szybka pomoc.
A pozatym nie wiesz co jest z wtyczka MB?Cztery pierwsze katalogi maja blad
Odpowiedz
#9
Nie wiem nie korzystam. Ja jestem fanem FanFilm Smile Szybko sprawdziłem strony nie działają
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ps. Podziękuj @mtr81  to dzięki jego pracy mamy te wtyczki.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości