Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOMATICS R Lite 4K TV Box Android 11
#1
Witam wszystkich forumowiczów i proszę o pomoc posiadam android box Mecool KT1 lecz niestety nie działa . Pisałem na ten temat w innym wątku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  ,raz lub dwa razy udało mi się go uratować zrobiłem twardy reset i działał przez kilka miesięcy . Tym razem niestety nie działa ,nie reaguje na twardy reset po prostu nic się nie dzieje . Dlatego też proszę o pomoc w zakupie nowego android box znalazłem taki jak w linku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. może ktoś podpowie  czy warto taki kupić dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(16-04-2024, 08:18 AM)ricco napisał(a): ktoś podpowie

Dobry budżetowy BOX, szału nie ma z procesorem A35, brak Dolby Vision, jest 32GB pamięci wewnętrznej, DDR4, port LAN...za ~220 złotych może być.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
(16-04-2024, 10:35 AM)ricco napisał(a): jednak cena za ten box to 260,84

[Obrazek: QkE7KJsl.jpeg]


ricco napisał(a):dlaczego w takim razie Homatics R 4K TV Box bez lite  jest droższy

Nowszy procesor/marża sprzedającego...
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
(16-04-2024, 05:12 PM)ricco napisał(a): Homatics R 4K ale z lepszym procesorem znalazłem w cenie 319 plus 10 koszt wysyłki, jeżeli ktoś widział taniej to proszę o podpowiedz

Przykładowo za pośrednictwem Ceneo...


[Obrazek: EuqdRTKl.jpeg]
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości