Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Extrakcja linkow do szukania w skorce
#1
Question 
Witam

Aktualnie używam Arctic Fuse problem w tym że nie mogę znaleść linków do addonów do szukania znalazlem tylko do FanFilm bo posiada historię wyszukiwań

plugin://plugin.video.fanfilm/?action=movieSearchterm&name=

probowalem znalesc tez takie linki pod addon ekino-tv i Filmowo.club ale nie posiadają historii wyszukiwań więc nie zabardzo wiem jak to znaleść
plugin://plugin.video.ekinotv/...
plugin://plugin.video.filmowoclub/...

jeżeli ktoś ma takie linki znalezione, jak mogę je samemu znaleść?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie mogę tego znaleźć w tej skórce - pokieruj mnie, to podam ci rozwiązanie - swego czasu chyba dla AH2 było wiki i tam to było opisane.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Ustawienia -> Skóra -> Menu -> Personalizacja widżetów -> w Android TV ikona szukaj jest koło options
Screen jest z laptopa: [Obrazek: DEegrhVl.png]

Same szukanie jest na głównej stronie np jak się wejdzie na jakiś film i wtedy na maxa w dół ostatnia pozycja to jest to szukanie z ustawień
Odpowiedz
#4
No nie jest prosto - ale postaram się to ogarnąć Smile Kiedyś mi się dla ilku wtyczek udało:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: AndrzejNos
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
ekino i filmclub wymagałoby zmian w kodzie wtyczki - analogicznych jak parę lat temu zgłaszałem u mbebe. Także na chwilę obecną się nie da Sad

Podziękowali: AndrzejNos
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Dzięki za próbę, właśnie też probowałem sam zrobić taki link nawet przepuszczałem przez proxy odziwo normalny link do strony działa poprawnie jako link + slowo do wyszukania to wtyczka niezbyt
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości