Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalacja Android TV na Mecool M8S PRO W
#3
Próbowałem robić wg tego poradnika. Pobrałem plik z tego forum By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wybrałem plik OTA.  Zrobiłem jak w poradniku. Plik pobrałem na laptopie, wgrałem na pendrive (ntfs system - może powinien być fat32?) podłączyłem do boxa, Wybrałem update, local update, zaznaczyłem wipe data. Plik system na pendrive znalazł sam. Confirm i update. Box się zrebootował po czym wywaliło błąd jak ten By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

Myślałem, że wipe data czyści całkowicie boxa a on chyba robi to samo co reset do ustawień fabrycznych bo po chwili box się podniósł na ustawieniach domyślnych. Instalacja jednak się nie powiodła. Może wersja którą mam (userdebug) powoduje, że najpierw powinienem zainstalować jakąś podstawową wersję TVAndroid a potem wersję OTA z linka podanego powyżej?

W tym oprogramowaniu nie ma TWRP tylko recovery fabryczny (stockowy - chyba tak się to określa), ale jak z jego poziomu zainstalować plik IMG, nie mam pojęcia.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Instalacja Android TV na Mecool M8S PRO W - przez jactra - 16-03-2018, 08:26 AM
RE: Instalacja Android TV na Mecool M8S PRO W - przez jactra - 16-03-2018, 11:11 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości