Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8S PRO W z AndroidTV Google Cast
#3
(17-03-2018, 01:17 PM)mjw napisał(a): Castowanie działa tylko z YouTube, przesyłanie ekranu nie działa. Taki jest urok chromecasta na nieoficjalnych softach. Nawet FBOX ATV od Fergusona z Android TV ma ten sam problem.

Czytam recenzję Ferguson FBOX ATV i z niej wynika, że ma zainstalowany Miracast na Androidzie 7.0 (chociaż czytałem gdzieś, że Miracast nie chodzi na Androidach wyższych niż chyba 5, ale mogę się mylić). To jak to jest z tym Miracast. Będzie działał na Mecool M8S PRO W? Będę mógł normalnie zrzucić ekran telefonu na telewizor poprzez boxa? Jest mi wszystko jedno czy to będzie chromecast czy miracast. Rozumiem, że miracast powinien działać bo chyba jest niezależny od sprzętu. A jeśli miracast to jak sparować oba urządzenia. Będę potrzebował na boxie coś jak miracast reciver, a na telefonie aplikację kliencką. Bo rozumiem,że screen mirroring (Samsung Galaxy S4) dot.  Google Casta. Aplikację pobiorę normalne ze sklepu play czy z innych zewnętrznych źródeł?

Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mecool M8S PRO W z AndroidTV Google Cast - przez jactra - 17-03-2018, 01:09 PM
RE: Mecool M8S PRO W z AndroidTV Google Cast - przez mjw - 17-03-2018, 01:17 PM
RE: Mecool M8S PRO W z AndroidTV Google Cast - przez jactra - 19-03-2018, 09:05 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości