Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modyfikacja Skina SiLVO Dla Kodi 18
#1
Postanowiłem trochę rozbudować Skina  Aeon Nox zmodyfikowanego przez SiLVO a po jego  modyfikacjach wprowadziłem jeszcze swoje


**** Co zostało Zmienione ? ***

* Praktycznie od podstaw robione ui panele ikony i tak dalej
* Troche pozmieniałem w pvr pomogło to przyspieszyc działenie tego dodatku (+/- pewnie i tak nie na każdym sprzęcie)
* Odblokowane zostały funkcje w koniec/zamknij dla Androidów i mam nadzieję że dla reszty też
* Dopisałem parę linijek w PVR teraz działają kolorowe gatunki w EPG folder z kolorami nie został spakowany do skina to pozwoli każdemu go edytować i zrobić własne kolorki nie każde epg ma takie same kategorie

<category lang="pl">Film</category>
    <category lang="pl">Dokumentalny</category>

inne mają 

<category lang="pl">Film Dokumentalny</category>

i tak dalej

* Kolejna sprawa to dodanie ikon pomocniczych głównie chodziło mi tu o telefony nie było przycisków cofnij,zamknij,przeładuj i tak dalej
* Rozbudowana została opcja zamykania o szereg udogodnień i ustawień w sumie to zrobił się z tego setting Panel
* Rozbudowałem opcje szukaj ta która była/jest dostępna z dodatku/sriptu script.globalsearch 
* Dodałem tam (Netflix , HBO , FanFilmLite serial film , Nasze Kino , Szukajka , AllTube , CDA Phantom)
ułatwia to trochę życie ale to jeszcze nie to czego bym sobie życzył
* zmieniłem nieco podgląd widgetów okładka filmu wychodzi nieco w przód
* coś tam pewnie się jeszcze znajdzie o czy zapomniałem napisać testujcie nie zapominając o tym że nie jestem programistą 
więc z umiarem proszę....

* Kilka Obrazków Poniżej Oraz Żródło Do Repo


Do poprawnego działania wymaga paru dodatkowych Dodatków bez których pewne funkcje nie zadziałają 
ale nie są to dodatki wyciągnięte z nieznanych żródeł opisze to wszystko po kolei w następnym Poście...



Podziękowali: kopernik1983
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
Modyfikacja Skina SiLVO Dla Kodi 18 - przez Jaca - 13-05-2018, 06:29 PM
RE: Modyfikacja Skina SiLVO Dla Kodi 18 - przez Tomek - 13-05-2018, 06:47 PM
RE: Modyfikacja Skina SiLVO Dla Kodi 18 - przez Jaca - 15-05-2018, 05:10 PM
RE: Modyfikacja Skina SiLVO Dla Kodi 18 - przez Jaca - 21-05-2018, 11:51 AM
RE: Modyfikacja Skina SiLVO Dla Kodi 18 - przez Jaca - 12-07-2018, 05:37 PM
RE: Modyfikacja Skina SiLVO Dla Kodi 18 - przez fish - 22-10-2018, 10:42 AM
RE: Modyfikacja Skina SiLVO Dla Kodi 18 - przez Jaca - 23-10-2018, 08:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości