Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon Fire TV Stick
Na Firestick zawsze polecam fork od kodinerds - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Odpowiedz
REKLAMA:



Da się na sticku zainstalować Apple TV+?
Odpowiedz
(05-10-2023, 01:19 PM)suhotnik napisał(a): Da się

Tak
Odpowiedz
Cześć.

Mam pytanie do użytkowników FireTV.
Natywnie zainstalowana jest tam aplikacja Prime Video, do której de facto nie da się zalogować bo ta poświadczenia bierze bezpośrednio z urządzenia (czyli konta głównego, które jest przypisane do urządzenia). Jeszcze do niedawna można było zainstalować aplikację Prime Video przeznaczoną na Android TV. Wówczas dało się w tej aplikacji logować na jakiekolwiek konto. Aktualnie nie jest to możliwe - aplikacja dla Android TV nie działa. Po jej uruchomieniu jest plansza o braku połączenia.

I tu się rodzi zapytanie - czy ktoś ma jakiś sposób aby wymusić by taka aplikacja działała ? Wiem, że to pytanie może wydawać się ciut dziwne ale generalnie chodzi o to, że na koncie "głównym" brak jest subskrypcji Prime.

Z góry dzięki za informacje.
Pozdro
Odpowiedz
(16-10-2023, 06:31 PM)mi1986 napisał(a): na koncie "głównym" brak jest subskrypcji Prime.
może wydawać się ciut dziwne

Tak, dla mnie to bardzo dziwne iż ktoś korzysta z tego sprzętu/konta bez aktywnej subskrypcji Prime Video.

mi1986 napisał(a):Aktualnie nie jest to możliwe

Skoro brak panaceum, wyrejestrować po czym zarejestrować urządzenie na "jakiekolwiek" konto Amazon z aktywną subskrypcją Prime Video.
Odpowiedz
Dodaj po prostu drugie konto jest przy ustawieniach konta możliwość.
Odpowiedz
REKLAMA:



Jak wiadomo po aktualizacji oprogramowania 7.6.2.4 mapowanie na Fire TV Stick-u 4K Max przestało działać.

Co gorsze, nie da sie już wgrać dowolnego launchera a wiele "obcych" apek nie jest widoczna na oryginalnym launcherze z amazona.
Czy może w międzyczasie ktoś z Was tutaj dysponuje jakimiś rozwiązaniami, trikami czy tez materialem na powyższy temat.
Rozwiązanie obłożenia przycisków (1+2) na dodatkowym Pilocie prof z amazona jest mi znane ale  wydatek 40€ nie jest tego wart.
Jeśli z czasem osobiście znajdę cos ciekawe materiały na ten temat to je tutaj opublikuje.
Za jakakolwiek informacje na ten temat będę niezmiernie wdzięczny. Wink
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Ostatnio, próbując wgrać backupa z FireTV Sticka 4k (Mantis) z Kodi (wersja kodi nie ma znaczenia)
na Fire TV Stick 4K Max (kara) wtyczka kodi Backup-Restore na Fire TV Stick 4K Max (karat) nie widzi wogóle tego backupa.
Akceptuje tylko taki, który jest na niej zapisany.

Wgrałem wiec wszystkie wtyczki ręcznie jak to dotychczas robilem na innych stickach, oczywiscie z zachowaniem struktury kodi 
ale niestety, i tu kodi wogóle nie rozpoznaje tych wtyczek.

Problem jest mi znany ze smartphonów z Androidem >13 jest to tzw. write permissions.
Czy ktoś już zetknął sie z tym problemem na tym sticku? Lub wie jak to ogarnąć?

Oczywiście jest jeszcze wiele innych problemów związanych z tym FireTV stickiem w wersji OS >7.6.2.4, chociażby z 
obcym launcherem. TWolf-Launcherdaje sobie z tym jakos rade ale tylko do kolejnego update. (tzw gra w kotka i myszkę).

Poza tym większość wtyczek z poza sklepu amazon jest po instalacji niewidoczna. 
Kolejny problem to instalacja apki: mousetoogle, itd.

Temat ten już tutaj wcześniej poruszałem ale jak zwykle bez reakcji.

Mysle, ze otwarcie wątku do Fire TV Stick 4K Max (kara) pomogłoby wielu innym posiadaczom tego sticka w rozwiązaniu tych problemów.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Zakładaj wątek i będziemy działać. Sam używa Fire Stick 4k Max i obu wersji Fire Cube. Uważam te sprzęty za najlepsze, które do tej pory miałem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości