Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekstraklasa - RasberryPi 2
#1
Cześć,

da radę jakoś oglądać najlepszą ligę świata na RPI2 z Kodim?
Kiedyś była wtyczka Ekstraklasa ale potem potrzebowała VNP albo proxy...jak to wygląda teraz?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Tak samo bo streamy są z DailyMotion, które działają tylko z IP poza PL.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Tylko że Live we wtyczce Podpisa jeszcze nie działa .
Odpowiedz
#4
@mjw @kash18 dzięki, pamietam, że ta pierwsza wersja miała wbudowane proxy - to będzie/jest tak samo.
No live najlepszej ligi świata to dopiero w piątek Tongue
Odpowiedz
#5
Live na stronie dailymotion działa cały czas , a we wtyczce z VPN stream pokazuje ale go nie odpala. Proxy raczej działać nie będzie , Ramic miał problem by to opanować . Więc wydaje mi się że zostaje tylko VPN dla użytkowników z Polski.
Odpowiedz
#6
(19-07-2018, 01:45 PM)kash18 napisał(a): Live na stronie dailymotion działa cały czas , a we wtyczce z VPN stream pokazuje ale go nie odpala. Proxy raczej działać nie będzie , Ramic miał problem by to opanować . Więc wydaje mi się że zostaje tylko VPN dla użytkowników z Polski.

to gorzej :/
bo na RPI2 z vpn tak sympatycznie nie jest
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(20-07-2018, 09:55 AM)czuczer napisał(a):
(19-07-2018, 01:45 PM)kash18 napisał(a): Live na stronie dailymotion działa cały czas , a we wtyczce z VPN stream pokazuje ale go nie odpala. Proxy raczej działać nie będzie , Ramic miał problem by to opanować . Więc wydaje mi się że zostaje tylko VPN dla użytkowników z Polski.

to gorzej :/
bo na RPI2 z vpn tak sympatycznie nie jest

Mam pytanie czy ekstraklasa instalować z cherry tv czy z repo podpis?
Odpowiedz
#8
(06-08-2018, 03:54 AM)Dostałem link od @kash18  moze się podzieli ::)le u mnie nie działa. Odpalam proxy w usatwieniach kodi, reboot apki, widzili stram ale żadnego linku nie odpala  kerry2 napisał(a):
(20-07-2018, 09:55 AM)czuczer napisał(a):
(19-07-2018, 01:45 PM)kash18 napisał(a): Live na stronie dailymotion działa cały czas , a we wtyczce z VPN stream pokazuje ale go nie odpala. Proxy raczej działać nie będzie , Ramic miał problem by to opanować . Więc wydaje mi się że zostaje tylko VPN dla użytkowników z Polski.

to gorzej :/
bo na RPI2 z vpn tak sympatycznie nie jest

Mam pytanie czy ekstraklasa instalować z cherry tv czy z repo podpis?
Odpowiedz
#9
Zainstalowac SPORT365 - tam jest wiele lig łącznie z ekstraklapą
Odpowiedz
#10
(09-08-2018, 12:05 PM)Majkel80 napisał(a): Zainstalowac SPORT365 - tam jest wiele lig łącznie z ekstraklapą

A posiadasz taka wtyczkę która się nie ścina i nie rwie streamu ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości