Może doładować konto z 1 euro chociaż, jak będzie jakaś kwota na koncie to nie usuną?


Wczoraj jeszcze mogłem się zalogować miałem normalnie dostęp do konta. Może spróbuje założyć jeszcze raz, tylko teraz przez niemcy, oby tylko mai przeszedł znowu
