Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
@spider182 Ale "już" wiesz gdzie szukać/czytać/pytać na forum, byłeś w dedykowanych tematach...
avatar
d
avatar
Witam zgromadzonych, Panowie mam taki rpoblem, fanfilm przy wyszukiwaniu zródeł nie umie nic znaleźć
avatar
@damek21 No i po co ten krzyk!? Istotne że na Sharavoz idealnie Smile A reszta jest milczeniem...
avatar
napisałem już do supportu może ogarną cos
avatar
CHODZI FATALNIE
avatar
fatalnie chodzi nie da sie ogladac
avatar
Czy u Was też problem z kanałami PSP1 i 2 na TeleEle i plusx? Około 40 min meczu nagle przestało dobrze żreć :|
avatar
na plusx czy tele?
avatar
Była
avatar
czy była transmisja z fame mma 9 na plusx albo teleelevidenie?
avatar
@Rysiek.77 Dobrze kombinujesz, szukaj/czytaj na forum...na przykład => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Witam gdzie mogę zakupić sprawdzona polska listę m3u ?
avatar
Polsat Sport
avatar
Pany lista od teleelevidenie będzie na którymś kanale ufc 259? czy trzeba szukać alternatywy?
avatar
Super, dzięki za interwencjęSmile
avatar
@pshtrop - wrzucili aktualizację do Fanfilm z uwzględnieniem twojej poprawki. Dostałem też cynk że repo do k19 prawie gotowe, przechodzi już ostatnie testy (w znaczeniu samo repo, bo wtyczka działa)
avatar
i takie same podejście ma coreelec - po raz pierwszy w historii wypuścili wersję 9.3 z k19 ale jednocześnie utrzymują wersję 9.2 z k18 - ma dostać na dniach aktualizację do 9.2.7
avatar
Mnie osobiście podoba się podejście LibreELEC'a , wstrzymują się jak narazie z wypuszczeniem najnowszej wersji LE 10.0 z Kodi 19 Matrix z uwagi dłuższy proces przejścia, stworzenia wszystkiego od nowa dla sporej ilości platform, uważają także, że nie ma co się śpieszyć, gdyż spora część użytkowników nie pali się do przejścia na Kodi 19. Zdrowe, poprawne podejście, po co mają się śpieszyć ? W pośpiechu rodzą się błędy i inne nieudogodnienia.