Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
ja nie ponimeju
avatar
@mjw Nowe hasło na głównej..."Товары и услуги реализуются совместно с plentr" Wink Czyli jest dobrze Wink
avatar
@mjw - thx!
avatar
I znów płatność kartą wróciła
avatar
Musisz użyć VPN
avatar
@Łonogrzmot tak z ciekawości - czy jak jest otwarta rejestracja na USA to trzeba odwiedzać sajt via VPN czy wystarczy zmienić "flagę" ? Smile
avatar
Faktycznie, nie ma, ale mniejsza z tym, nie nasz...Wink
avatar
jeszcze dziś płaciłem za telele kartą a już usunął tę opcję xD
avatar
Stany Zjednoczone otwarta rejestracja teleelevidenie Smile
avatar
Masz rację, nie wiem, co piszę, bo od kilku dni zacząłem zagłębiać temat Kodi, zasugerowałem się trzema kropkami na końcu wypowiedzi, w połączeniu tematyką dotyczącą kupna za kogoś błędnie założyłem, że przez to wprowadzona została ironia do zdania, przepraszam. Jeśli w ciągu tygodnia nie uda mi się naprawić problemu z brakiem możliwości pobierania z NewPlusX, dam znać Smile
avatar
@Chris42 Ostatni raz chłopcze, tak do mnie się bezpośrednio zwróciłeś!
avatar
Gdzie tu sarkazm, gdzie tu żart, chłopaku nie wiesz co piszesz, posiadanie kilku list m3u na jednym koncie którymi możemy dowolnie dysponować...
avatar
@Chris42 nie może stworzyć ci konta, natomiast może kupić listę i podać ci namiary na nią. Także post Łonogrzmota w ogóle nie jest sarkastyczny
avatar
Patrząc na twoje wypowiedzi, często ten twój sarkazm jest nie na miejscu
avatar
Nieśmieszne w ogóle....
avatar
@Chris42 Może ci kupić listę...
avatar
Witam, czy na Teleevidenie może jakiś znajomy posiadający konto stworzyć mi konto, czy muszę czekać na otwartą rejestrację?
avatar
hej
avatar
YoWink
avatar
Witam wszystkich