Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
sprawdze jutro, dzis glowa mi wiruje od lekow grypowych...
avatar
a zwykłe epg.ovh nie działa?
avatar
??
avatar
moglby ktos oszczedzic mi czasu?? szukam epg do nc+ go pvr simple, podal by ktos link? bo ten z tutoriala wygasniety
avatar
O tym mówię, ciekawe czy jest tu na forum.
avatar
Gdzieś na FB widziałem, że ktoś oferuje epg na grupie teleele
avatar
Który cymbał z forum, kradnie naszą pracę pobierając EPG i nie udolnie je edytując upubliczniać jak swoje? Big Grin
avatar
@sky02 używam tego na firetv 4k. mam tam poza OTT zainstalowany YT / Netflix i Silk. Ale może spróbuję mu zrobić factory defaults i wykonać konfig zupełnie od nowa. bo już mi brak pomysłów :/
avatar
Może po prostu brak u Ciebie miejsca, pamięci na Twoim boxe ?
avatar
@mjw teleele. @sky02 używam darmowej wersji. Spróbowałem na tej "słodzonej" ale jest dokładnie tak samo :/
avatar
OK nie powinienem tego robić, ale spróbuj tej wersji By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Dostanę opi... za to Sad
avatar
Tu chyba chodzi bardziej o to, czy OTT N jest legalny. Czy powiedzmy darmowe premium. I to jeszcze z jakiego źródła i jaka wersja?
avatar
jaki dostawca iptv?
avatar
Czy ktoś z Was używa może OTT Navigator? Mam jakiś dziwny problem z epg. Aplikacja dane ładuje z epg.ovh i wyświetla po czym samoistnie po parunastu minutach epg mam puste. Przeładowuje dane bez problemu jednak ciagle brak informacji dla każdego kanału. Uninstall aplikacji i ponowna jej konfiguracja od zera znowu przywraca na chwile epg... Walczę z tym od rana bezskutecznie. Może ktoś coś ? Sad
avatar
@zborus Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming/subtitles) playlist: Custtom, format : ?utc={utc}&lutc={lutc}
avatar
Swoją drogą, polecacie jakieś inne interfejsy sieciowe oprócz domyślnego? Może któryś posiada możliwość np. wysłania powiadomienia (coś jak funkcja xbmcgui.Dialog() wtyki).
avatar
@zborus ja mam w CE ustawione customm i podany url format
avatar
albo protokół VNC Smile
avatar
Kodi*
avatar
W opcjach kodu musisz zezwolić na zdalne sterowanie. Wpisujesz ip swoj go boxa i na koniec dodajesz :8080