Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
e no może ludzie aż tak naiwni nie są Smile
avatar
@mjw Wywalcie ten poniższy temat, bo jeszcze się ktoś da "nabrać" Wink
avatar
Poniższe => parafrazując => przybyłem, zobaczyłem, wpisu dokonałem...ale shit, śmiech na sali Smile
avatar
SPOSÓB NA OMINIECIE LIMITU URZADZEŃ NA NC GO (kodi) może komuś się przyda By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
witam, czy ktoś z forumowych wymiataczy może pomoc ?Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
teleelevidenie - rejestracja otwarta
avatar
avatar
szkoda, że rejestracja wyłączona :/
avatar
Gromda PPV na telelevidenie
avatar
Bardzo Ci dziękuję. O to mi właśnie chodziło. Smile
avatar
Może użyj pastebin jako zalogowany możesz edytować listę, ustaw żeby nie była publiczna.
avatar
Panowie jesteście w stanie pomóc? Ułożyłem sobie kolejność programów w m3u, chciałbym ją wrzucić ją do TiviMate, ale żebym mógł sobie ją na bieżąco edytować. W jaki sposób to zrobić w hostingu cba? Nie za bardzo się na tym znam.
avatar
Panowie, jesteście w stanie pomoc
avatar
W sumie do oglądania TV używam IP Simple clientt, m-tvGuide używam tylko do oglądania archiwum bo w iptv archive nie dziala
avatar
@zborus plusxtv mi sie wydaje ma rozne listy, ale w tej wersji dziala pauzowanie dla strumieni "http://cdnx1.plusx.tv/:8888/325/video.m3u8?token=XX@2222", m-TVGuide 9.1.7_v13: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
plusxtv
avatar
@zborus zalezy jaki uzywasz serwis, nie wszystkie serwisy mozna pauzowac. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Śmiga dziękuję. Nurtuje mnie tylko pytanie dlaczego nie mogę pauzować i przewijać aktualnie nadawanego programu? Myślałem że potrzebny jest zewnętrzny dysk, ale jednak on nic nie pomógł.
avatar
@zborus upewnij sie ze masz wlaczona wtyczke inputstream.adaptive, jesli tak to moze to byc zwiazane z wadliwa wtyczka inputstream, przewaznie wystarczy aktualizacja do nowej wersji Kodi.
avatar
@zborus wyslij mi log na PW lub sprawdz nowa wersje 9.1.7, By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.