Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
witam, czy ktos moglby sie wypowiedziec w temacie ? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Jak u Was po aktualizacji? U mnie mały bug
avatar
Panowie co może być przyczyna, ze nie mogę uruchomić timeshift dla trwających programów w M-tvguide? Jak zaznaczę tą opcję to po włączeniu wtyczki wywala mnie do menu glownego boża. Po odznaczeniu tej opcji wtyczka działa normalnie.
avatar
jak coś znalazłem skrypt w Powershellu i sprawdził w miarę dobrze Smile
avatar
Oby to nie był miś na miarę naszych czasów i daj boże się podniósł Tongue
avatar
avatar
chyba mu się padło temu misiu
avatar
Czy ktoś może coś wie dlaczego By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. nie bangla ?
avatar
mam pytanie, wie ktoś jak sprawdzić w pliku m3u, który stream działa a który nie, jest jakiś program do tego?
avatar
Płaciłem revolutem ale mastercard, visa nie przechodziła.
avatar
Hej. Szybkie pytanko - jak opłacacie aktualnie teleele? Bo żadna z dostępnych metod mi nie działa (próbuje płacić revolutem) :/
avatar
RD tańsze i nie widzę większej różnicy w działaniu. Z tym, że PM ma dużo funkcji. VPN, FTP itp.
avatar
Seren
avatar
Co lepsze do używania RD Serem czy Wako?
avatar
Panowie zainstalowalem Seren i zrobiłem aktywację konta z premiumize i trakt. Przy każdej próbie odpalenia jakiegoś materiału dostaje info, że nie wykryto konta RD. w Ustawieniach aktywne konto premiumize RD wyłączone.
avatar
@wacekrnyna przeinstaluj z repo, ostatnio poprawiłem, ale nie zmieniałem wersji, więc aktualizacji sam kodi nie zrobi, przeinstaluj po prostu wtyczkę i wybierz źródło z repo, abyś miał wgraną poprawkę
avatar
Chłopaki działa wam wtyczka filmweb ? bo mi po aktualizacji do 2.4.5 przestała działać.
avatar
avatar
avatar
0 5 */3 * * - czyli co 3 dni o 5 rano. Nie wiem jak się zachowa przy zmianie miesiąca. Ale aj wolę codziennie - seriale mi wtedy ładnie biblioteka trzyma co obejrzane a co nie