Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Aktualizację automatyczne są dostępne przez aktualizację dopiero kilka dni po wydaniu. I dobrze, bo ostatnia uwaliła wiele boxow. Wyszła więc teraz wersja 9.2.4.1
avatar
Login root hasło coreelec
avatar
Z tego co widzę na stronie CE jest już wersja 9.2.4 dlaczego box nie widzi tej aktualizacji?
avatar
Za pomocą aplikacji i tam jest oprócz ip użytkownik i hasło
avatar
Jakie mam haslo do swojego coreelec? Tsn gdzie znajde. Bo chce połączyć telefon z kodi do kopii plików z obu urządzeń
avatar
@skupi dzięki, zrobione. Smile
avatar
A co do nerwów na kpra - kurde gość się pojawia raz na pół roku z problemem z d..py i nie chce mu się nic zrobić tylko jęczy. Jak już coś zrobi, to niedokładnie. I dalej jęczy
avatar
avatar
I to nie wina wtyczki netflix, tylko "api" (a właściwie jego braku) netflixa. Wtyczka zawsze odpala w maksymalnej jakości jaka jest. Ale w samych ustawieniach wtyczki Netflix możesz zmienić do jakiej jakości ma iść - czyli ustawiasz sobie max 720p i wszystko bangla
avatar
W input stream nie ustawiaj wyboru jakości na manualny - Netflix źle z tym działa, ma problemy z prawidłowym wyborem audio/napisów, potrafi się zwieszać. Możesz się pobawić min. bandwitch
avatar
avatar
problem w tym ze nie widze gdzie to ustawic ...
avatar
W ustawieniach wtyczki InputStream Adaptive z poziomu wtyczki Netflix możemy zmienić w jakiej jakości i czy automatycznie ma uruchamiać w wybranej jakości czy manualnie.
avatar
w poradniku widze
avatar
zainstalowalem wlasnie coreelec i wtyczke netflix. Ktoś mi powie na jakiej zasadzie jest wybierana jakosc video? da się jazmienić podczas oglądania? wstępnie nie widzę takiej opcji...
avatar
@mjw możesz zaktualizować filmweb scraper, poprawiłem wyszukiwarkę i obsadę z filmweb
avatar
Otwarta rejestracja teleelevidenie Wink
avatar
hehe komuś puściły nerwy Wink
avatar
spokojnie wyklepiemy Smile
avatar
Nie denerwuj się Tongue