Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to jest adres, z którego korzystam wręcz "od zawsze" a dziś takie heve
avatar
no to albo musisz wpisac nasze epg darmowe albo wykupic premium w m-tv guide
avatar
no właśnie w tym cała heca. m-tv guide wywala mi komunikat podczas ładowania listy, że mam sprawdzić adres bądź konto premium ?
avatar
Gdzie? Jakie konto premium Big Grin
avatar
@mjw tak, wciąż otrzymuję komunikat o nieprawidłowym adresie bądź koncie premium
avatar
Przeboje?
avatar
Powitać... macie jakieś przeboje z epg z ovh?
avatar
Panowie czy istnieje na dzień dzisiejszy jakaś wtyczka obsługująca CDA pod Kodi 19 ?
avatar
@Mariusz89B jest problem z archwum, a dokładnie z przewijaniem, to powinno pomóc: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Serwis IPLA ze wsparciem DRM i TIMESHIFT w nowej wersji m-TVGuide Beta v9.0.016. Dzieki @mbebe
avatar
mbebe bardzo serdecznie dziękuję ci za wtyczkę do ipli - to jedyna rzecz której mi brakowało na raspberry pi ;-) Może nareszcie bedzie można pooglądać Discovery z legalnego źródła bez płacenia ruskim piratom za m3u.
avatar
Jakby ktoś podrzucił screenshoty z sekcji telewizja na żywo to wrzucę do poradnika. Niestety nie mam konta wykupionego na ipli.
avatar
@mbebe działa Smile
avatar
mozecie stestowac iplatv ;-)
avatar
@m-TVGuide poprawki archiwum/timeshift w ostatniej wersji beta v9.0.009, troszke za wczesnie wypuscilem wersje testowa ale juz powinno smigac.
avatar
teleelevidenie rejestracja otwarta jakby ktoś chciał
avatar
Viking stwórz temat z informacjami dokładnymi co i jak to postaramy się pomóc
avatar
czesc. pomoze ktos? dlaczego po dodaniu wtyczki venom. i zainstalowaniu dodatkow. otwiera sie okno konfiguruj ale nie ma tam opcji zmaina jezyka jak to jest w poradniku opisane. i opcja uruchom jest nie wlaczona ?
avatar
Wrzcuaj sobie torrenty z nitro albo agusiq do real debrid i odtwarzaj nasza wtyczka albo do lektorow uzyj xt7 lub tb7 zamiast real debrid
avatar
Jest aktualnie coś lepszego niż scrubs v2 +real debrid i fanfilm do filmów z lektorem?