Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Nie działa. Nie znajduje źródeł
avatar
Działa
avatar
@Luniek Działa Smile
avatar
Dziala Wam FF? Mi przestal dzis wyszukiwac zrodel
avatar
Za buforowanie filmu odpowiada jakość boxa czy aktualne obciążenie serwerów?
avatar
Dzięki, przyda się
avatar
torrentleech.org - darmowa rejestracja, wystarczy użyć kodu: STAYHOME
avatar
@Tomek od razu folia. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Mi bardziej chodziło ja odwalili ten błąd w filmie i algorytm to zamieścił. Technicznie możliwe ? Czy może faktycznie błąd youtube i zaczyna się wycinanie w locie ?niewłaściwych treści
avatar
Lepiej nam powiedz kim jest ta aktuALICJA Big Grin
avatar
Aktualizacja miało być Wink
avatar
Wy tu gadu/gadu, a w międzyczasie wskoczyła aktualicja do Kodi 18.6 Smile
avatar
@ghost12 no nie wiem czy ma najmniej obostrzeń jak hbo go działa bez vpnów, na wszystkich urządzeniach bez certyfikacji, konto mam na kilka osób i działa bez problemu. Trochę mnie irytuje Netflix bo nie dość, że jak na nasze warunki jest drogo to jeszcze trzeba łaskawie korzystać z urządzeń, które oni sobie błogosławią. Big Grin
avatar
Ja powiem z innej beczki, poco mam wykupywac netfix, disney+, CBS, hbo, by oglądac to co chce
avatar
Pomijam zawartość serwisów. Ale Netflix i tak ma najmniej obostrzeń, a aplikacja działa najlepiej ze wszystkich głównych vod. Certyfikacja może jest za ostra, ale pewien sens w tym jest. I tak jest multum zgłoszeń że komuś coś nie działa, a co by było bez certyfikacji ?
avatar
@mjw - no jak dla mnie jest zupełnie odwrotnie - na hbo go nie znalazłem absolutnie nic - i mimo darmowego, LEGALNEGO dostępu który miałem - nie korzystałem dłużej niż 2 tygodnie
avatar
Przeciez netflix ma mniej wartosciowych tresci niz np hbo go... dodatkowo jesli glownym waznym aspektem urzadzenia jakie chcesz kupic jest Netflix to wielkiego wyboru nie masz.
avatar
@zdzislaw22 ,tak naprawde to malo uzuwam torrent wszystko mam z WAREZÓW pobieram nie udostępniam. [By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.] [By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.]
avatar
chodzi o to że - Netflix nie będzie mi stawiał warunków na czym mogę oglądać , chciałbym również aby ludzie to bardziej rozumieli i olali takich dostawców conajmniej na pół roku wtedy netflix w najlepszej możliwej jakości smigał by nawet na galaxy s3,
avatar
@Jaca: nie ma sensu. Jakbyś chciał uczciwie oglądac treść 4K z netfix-a to byś kupił jeden z cerytikowanych tunerów. A tak próbujesz znaleźć wymówkę dlaczego to korzystasz z torentów. Ale mniejsz. Ja nikogo nie oceniam. Każdy jeest dorosły i postępuje zgodnie ze swoimi wartościami. Wink Tak czy siak, jak znikną torenty to nic poza netflicem Wam nie zostanie. Miłego
avatar