Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@zdzislaw22 ,tak naprawde to malo uzuwam torrent wszystko mam z WAREZÓW pobieram nie udostępniam. [By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.] [By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.]
avatar
chodzi o to że - Netflix nie będzie mi stawiał warunków na czym mogę oglądać , chciałbym również aby ludzie to bardziej rozumieli i olali takich dostawców conajmniej na pół roku wtedy netflix w najlepszej możliwej jakości smigał by nawet na galaxy s3,
avatar
@Jaca: nie ma sensu. Jakbyś chciał uczciwie oglądac treść 4K z netfix-a to byś kupił jeden z cerytikowanych tunerów. A tak próbujesz znaleźć wymówkę dlaczego to korzystasz z torentów. Ale mniejsz. Ja nikogo nie oceniam. Każdy jeest dorosły i postępuje zgodnie ze swoimi wartościami. Wink Tak czy siak, jak znikną torenty to nic poza netflicem Wam nie zostanie. Miłego
avatar
avatar
Tak z innej beczki tylko Corona i Pandemia a co o tym Myślicie : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ??? Tak teorie spiskowe Wink
avatar
ja chcialbym sie zapytac tylko o dostawcow platnych iptv
avatar
Jeśli macie problem z aktywacją napiszcie do mnie
avatar
email aktywacyjny nie dochodzi na adres z domeny wp.pl. Oczywiście sprawdzam w Spamie. Tam też nie ma. Sprawdzam w kliencie poczty jak i bezpośrednio na stronie wp.pl
avatar
kurcze szukam wszedzie tego iptv, ale nic nie moge znalezc
avatar
no wlasnie tez nie ma Sad dziwne
avatar
@basbasbas[?] ,spam obadaj
avatar
napisalbym post ale nie dochodzi mi email aktywacyjny
avatar
no wlasnie chcialem wykupic gdzies abonament ale totalnie nie wiem gdzie
avatar
@basbasbas[?] Nie, a Ty?
avatar
hej, czy ktos uzywa iptv?
avatar
@Rafix095 Dlaczego nie napiszesz, stosownego posta, w temacie dedykowanym Real-Debrid?
avatar
Dlaczego nie działa mi obraz na wtyczce real debrid w przypadku filmu z takimi parametrami Format : Matroska at 7 516 kb/s Length : 2.88 GiB for 54 min 52 s 196 ms Video #0 : MPEG-4 Visual at 7 194 kb/s Aspect : 1920 x 1080 (1.778) at 25.000 fps
avatar
@Jaca ok, dzięki czyli domniemam że nie potrzebuję. pozdrawiam
avatar
@Radar0691[?] nie chodzi o niewidoczność a o dostanie się do treści które są nie dostępne poza granicami pl, @coolbooy jak chcesz być nie widoczny to kup nokie 3310 i odetnij kabel telefoniczny , zaciemnij jak najmocniej okna w nocy lub nie uzywaj światla (w lasach deszczowych też cie raczej nik nie znajdzie)
avatar
ok coś rozumiem Wink ale czy ja chcę być niewidoczny ? zalezy mi na ogladaniu nc+go/cyfrowy polsat/