@Jaca Przyznam ze nie jestem zadowolony ze skorek wtyczki to samo brakuje ultra widescreen support, zastanowie sie nad tym musial bym zrobic kilka testow. Jesli masz chec pomoc i sie pobawic ze skorkami to zapraszam kazda pomoc sie liczy.
hej, czy ktoś spotkał sie z problemem fanfilm+3filmy? Chodzi o to, że we wtyczce fanfilm nie wyszukuje mi źródeł z 3filmy, np. serial modern family S05. Na wtyczce 3filmy działa.
jasne że można robisz folder z twoim fonts np. mtvguidefont, i dodajesz pliki font 2. w font.xml lokalizacje z twoim fontem i gotowe By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tylko trzeba ułożyć jeden schemat i po kolei liste zrobić bez "<fontset id="Default" idloc="15109">" tylko manualnie dodawać pod id=
@Jaca Dialogseekbar jest wylaczony ze wzgledu na fakt, ze dodatek uzywa swojego wideo osd, przy wyjsciu z wtyczki spowrotem jest wlaczony. Co do czcionek to nazwy nic nie pomaga poniewaz czcionki nie moga byc umieszczone w skinach bo dodatki niemaja do tego wsparcia tak jak napisalem wczesniej.
czcionki można wyłączyć i nie zamieni,zastanawia mnie tylko po co ten dialogseekbar jest gaszony , jeżeli tyczy tylko estuary to ok. 90% skinów i tak info seek dociąga z innych lokalizacji to obrazek to visible jakiegoś przycisku etc, font można by było zrobić ale trzeba autora chęci na sam początekustalić nazwy np. <name>mtvguide_title90</name> oczywiscie jakis defaut font musi być zawart w skinie ,lub dodatkowy folder x a w nim czcionki dla guide
Też miałem kiedyś z twórcami wojnę (nawet wisimy jako zbanowane repozytorium na forum Kodi). Obrażają się o bzdury, a fakt jest taki, że gdyby nie "pirackie" wtyczki to Kodi by nie było tak popularne.
@Tomek Zaczelo sie od tego, ze z braku odpowiedzi od zespolu Kodi na temat aby dodatki mogly wprowadzac wlasne czcionki stwierdzilismy wprowadzic takie rozwiazanie. Wiem ze nie jest to idealne ale wkurza mnie ich podejscie.