Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
6e 61 72 61 2c 20 62 65 7a 20 6f 64 62 69 6f 72 75
avatar
nie mam powodu,nie dobieraj sobie do glowy 44 6f 62 72 61 6e 6f 63 20 4b 49 4d 20 3a 29
avatar
6e 69 65 20 6d 61 6d 20 70 6f 77 6f 64 75 2c 6e 69 65 20 64 6f 62 69 65 72 61 6a 20 73 6f 62 69 65 20 64 6f 20 67 6c 6f 77 79
avatar
@Jaca mam nadzieje że się nie gniewasz Smile
avatar
Dla tego napisałem że nie wiem czy mogę. Twoją pracę podałem za przykład która sprawdziła by się w tym przypadku. Odesłałem do Ciebie a Ty już sam zdecydujesz co z tym zrobisz
avatar
@sky02 sprawdzic moze ,ale ja nie robie epg tak jak ty ; wy i raczej nie mozna liczyc na staly support jak zapomne zauploadować to nie ma epg ??
avatar
Przepraszam za błędy i literówki jak wysyłałem było ok Wink
avatar
I tak na przeszłość strefa czasowa jest zaszyta w epg. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jest tworzona dla PL więc timezone=Europe/Warsaw mamy już przesunięci. Jak mieszkasz w PL to we wtyczce trzeba ustawić strefę 0 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Londyn, Dublin, Abidżan, Casablanca, Akra i Lizbona.
avatar
Oczywiście mowa jest jak byśmy mieli zachować kompatybilność z dostawcami i z xmltv_id= ??? Z name jest taki problem że doda ktoś _ PL Pl pl PL: lub tylko spacja i zapomnij
avatar
I tak pewnie że można by było tak zrobić jak piszesz, ale epg i tak już duże. Rozrosło by się do niebotycznych rozmiarów. I wczytanie takiego pliku trwało by wieczność, a słabe sprzęty odmawiały by współpracy
avatar
@coolbooy , @Jaca także tworzy epg i bazuje na name. Nie wiem czy mogę to upublicznić. Najlepiej napisz PW do Niego. Stawiam że Cię pokieruje Smile
avatar
Dobranoc
avatar
a ja pokombinuję coś w excelu aby może napisać coś do modyfikacji EPG
avatar
także robimy postęp
avatar
który z kolei podzielił się time zone Euoprr/Lisbon i ma tylko 1 godzinę różnicy w pvr.stalker
avatar
@mjw już twojego newsa przekazałem koledze @Łonogrzmot
avatar
Nie wiem czy jest coś na windowsa niestety
avatar
bo na nim testuję na mi box s wgrałem listę od NC+ z właściwym EPG
avatar
dzięki @mjw a na kompa coś jest alternatywnego
avatar
właśnie tego szukałem czyli alternatywy dla pvr.stalker