Archiwum Shoutboxa
avatar
avatar
No to jako program telewizyjny czy jako video? jak to sobie wyobrażasz - jakiś serwis który trzyma sprzed 10 lat nagrane programy z wszystkich kanałów tv? Niektóre stacje mają swoje archiwa - TVP, polsat i tvn też coś mają - wykup dostęp u nich i tyle. Ale nie ma żadnego serwisu który by trzymał całe ramówki tv sprzed wielu lat. Wydaje mi się że kiedyś już o tym rozmawialiśmy
avatar
jako video
avatar
tak
avatar
avatar
siema, jest takie coś co się pobiera jakiś program telewizyjny np: z 2013 czy kilka lat wstecz?
avatar
@adrt8v codziennie jest otwarta takze zadna to nowisc
avatar
Otwarta rejestracja u ruskiego
avatar
@pikaczu666 nie dostaniesz się tam, rejestracja jest zamknięta prawie dwa lata, nie da się zakładać kont czy też dawać zaproszenia. Po prostu ma już max użytkowników a serwery nie są z gumy i dba o to żeby to jakoś działało
avatar
Siemano, orientuje się ktoś, czy i kiedy będzie otwarta rejestracja na new.plusx? Czy raczej trzeba siebdo kogoś z forum odezwać o założenie tam konta (znalazłem juz odpowiedni temat). Gdzieś kiedyś mignęło mi info, że rejestracji i zapro juz nie będzie, nie wiem czy dalej aktualne dlatego pytam. Mam nadzieję że nie wyłapie bana ?
avatar
Jak ustawić pobieranie nagrania z player.pl i odtwarzanie offline. Tej opcji brakuje we wtyczce mbebe. Dziękuję
avatar
@Azariasz - trzeba czekać na poprawkę - developerzy powiadomieni
avatar
Ktoś się może orientuje czy via play to jeszcze dycha czy juz nie dycha - i czy będzie dychało na k21 ?? Bo obecnie addon martwy na nowej wersji kodi.
avatar
Tak, ja też zauważyłem, że nie wyszukuje z Filsera w FanFilmie
avatar
Czy wam też nie wyszukuje źródeł filser w Fanfilm?
avatar
Cześć, czy w Fen Light jest możliwość zmiany języka api na PL tak aby filmy, seriale posiadały opis w języku polskim?
avatar
Witam wiem że trochę nie na temat ale czy da się uzyskać napisy typu „sync” w stremio? Te sa w kodi we wtyczce napiprojekt i zazwyczaj są bdb dopasowane
avatar
ok
avatar
tak
avatar
Czy chromecast 4.0 4k to dobrze działa na nim plex?