Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Mecool m8s pro + uwalony system - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Mecool m8s pro + uwalony system (/showthread.php?tid=123)

Strony: 1 2


Mecool m8s pro + uwalony system - kosak3232 - 26-09-2017

Witam mam problem z tv boxem mecool m8s pro plu z prcesorem 805x a mianowicie był w nim android 7.1 i postanowiłem wgrać przez ota ubdate nexusa ze strony By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jednak coś żle poszło i tv box nie chce się załączyć wyświetla tylko napis nexus. Włczenie z resetem nic nie daje .Proszę o jakieś porady czy jest możliwość wejścia do bootloadera aby przywrócić android.Pozdrawiam


RE: Mecool m8s pro + uwalony system - Alex76pl - 26-09-2017

Kiedy zamawiałeś, jaki miałeś firmware?
Robiłeś Wipe Data?


RE: Mecool m8s pro + uwalony system - kosak3232 - 26-09-2017

przyszedł w ten piątek  . Wyświetla tylko napis nexus czasami zielony ekran i nic nie można innego włączyć
Cd firmware to android 7.1

Właśnie chodzi o to że nie da się wejść w wipe data .Znalazłem przycizk reset z przodu boxa i po wciśnieciu i załączeniu zasilania nie wchodzi w ten tryb.Chyba ze coś źle robie


RE: Mecool m8s pro + uwalony system - mjw - 26-09-2017

@kosak3232 Mecool m8s pro plus jest na innym procesorze niż napisałeś. Ten box jest na s905x procesorze. Jaki dokładnie soft próbowałeś wgrać? Jesteś pewny, że jest 805 procek?


RE: Mecool m8s pro + uwalony system - kosak3232 - 26-09-2017

Tak s905x soft wygrywał z linka powyżej przez Ota update

Ten co ma500 mb


RE: Mecool m8s pro + uwalony system - Alex76pl - 26-09-2017

@kosak3232 - to może być pewien problem, bo pewnie miałeś nowszy firmware niż to co wgrałeś...
Wipe data zaznaczyłeś? Przed zrobieniem OTA jest do zaznaczenia opcja Wipe data.


RE: Mecool m8s pro + uwalony system - kosak3232 - 27-09-2017

Niestety nie zaznaczyłem


RE: Mecool m8s pro + uwalony system - kosak3232 - 02-10-2017

witam ponownie potrzebuje jakiś tutorial jak wgrać nexusa poprawnie ,gdyż idzie mi z chin taki sam box
ewentualnie na co zwrócić uwagę żeby nie uszkodzić


RE: Mecool m8s pro + uwalony system - mjw - 02-10-2017

Tu masz wątek autora: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Mecool m8s pro + uwalony system - Kamil00s - 02-10-2017

zostaje Ci opcja Amlogic By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

testowałem na KIII

do tego będzie Ci potrzebny kabel usb A A męski męski (przynajmniej tak było przy mecool KIII pro)
manual znajdziesz w necie (ja korzystałem z filmiku na youtubie)

nie wiem ile portów usb jest w m8s ale ja namęczyłem się dwie noce zanim trafiłem w odpowiedni ;Wink

robisz flashowanie i box CI wstanie ...

ja rozwaliłem partycję recovery ponieważ za wszelką cenę chciałem wgrać TWRP zamiast oryginału
a potem wdrałełem alternatywny soft bez czyszczenia i jak u Ciebie został na logo ...