Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). (/showthread.php?tid=1514)

Strony: 1 2 3


Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - Danio - 20-01-2019

Witajcie. 

Poszukuję opini na temat pilotów do Android Boxów działających na Bluetooth lub radiowych RF. Zależy mi przede wszystkim na dobrym, płynnym dzialaniu air mouse - a. Żeby miał wbudowaną obsługę voice control i był w miarę ergonomiczny.

W tej chwili mam na oku dwa modele:
G10 - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Q5 nazywany również G20 - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  
Który z nich jest lepszy (chodzi o bebechy) ??? 

Czy macie, mieliście z nimi kontakt? Zależy mi na tym żeby wbudowany w nich żyroskop był dobrej jakosci, to znaczy żeby wskaźnik myszy na ekranie poruszał się płynnie i był precyzyjny. 

W tej chwili posiadam pilot MX3 - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tyle, że bez wybierania głosowego. 
Pilot jest naprawdę very spoko, ma klawiaturę qwerty, podświetlenie wszystkich klawiszy... Ale jedyny jego minus to właśnie marnej klasy żyroskop Sad

Ogólnie wystarczyłby mi dedykowany pilot BT z Mecool KM9, ale z powodu problemów z aplikacją Netflix (ATV) zmuszony jestem korzystać z wersji mobilnej. Dlatego szukam dobrego pilota Air Mouse z GYRO wyłącznie do komfortowej obsługi tej właśnie apki. Mój MX3 nie daje rady jako air mouse. Przynajmniej w moim odczuciu. Dlatego szukam jakiegoś innego. 

Czekam na Wasze opinie i ew. spostrzeżenia. Może macie jakieś inne sprawdzone i dobrej jakości modele które są godne polecenia. 


Pozdro for All.

Edit:
Znalazłem jeszcze coś takiego By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ale on podobno nie ma wbudowanego żyroskopu Sad


RE: Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - Danio - 22-01-2019

Naprawdę nikt z Was?  Sad
To może chociaż wypowiedzą się Użytkownicy np. pudełek Beelink GT1 Mini... Jak sprawdza się żyroskop w ich pilotach.


RE: Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - zwonko - 23-01-2019

Ja też mam MX3 bez głosowego i nie narzekam. Fakt że idealne to sterownianie myszą nie jest ale niestety nie mam porównania z innymi. I wątpię, że ktoś Ci pomoże bo mało kto pewnie miał do porównania klika pilotów ręku...
Ja MX-3 kupiłem tylko ze względu na to że korzystałem z zalukaj, z chrome'a i niestety szło to obsługiwać tylko myszką.


Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - fxmann - 13-04-2019

Czy w Mi box jest taki pilot, że kursor płynnie chodzi po ekranie?

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - zuku1786 - 13-04-2019

W Mi Box nie ma kursora.
Mi Box ma system Android TV, w którym aplikacje przystosowane są do obsługi bez funkcji myszki.
Problem pojawia się z aplikacjami tworzonymi na zwykłego androida i instalowanymi z poza oficjalnego sklepu Googla.
Wtedy trzeba się posiłkować podłączając do boxa myszkę lub klawiaturę z touchpadem, albo pilotem z air mouse.


RE: Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - fxmann - 13-04-2019

(13-04-2019, 10:39 AM)zuku1786 napisał(a): W Mi Box nie ma kursora.
Mi Box ma system Android TV, w którym aplikacje przystosowane są do obsługi bez funkcji myszki.
Problem pojawia się z aplikacjami tworzonymi na zwykłego androida i instalowanymi z poza oficjalnego sklepu Googla.
Wtedy trzeba się posiłkować podłączając do boxa myszkę lub klawiaturę z touchpadem, albo pilotem z air mouse.
Dzięki za odp. Kupiłem niedawno X96Mini, ale padaka z tym jest, że hej. Możesz coś dobrego polecić, żeby to się dobrze obslugiwalo pilotem? To. Ma służyć do Netflixa głównie, ale coś innego też pewni się będzie robić. Nie chodzi mi o coś za 400zl tylko tańsze.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - mjw - 13-04-2019

Odpal na tym X96mini CoreELEC i Netflix zadziała w 720p. Jeśli nie chce Ci się pobawić kup miboxa.


RE: Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - Łonogrzmot - 13-04-2019

fxmann napisał(a):To. Ma służyć do Netflixa głównie, ale coś innego też pewni się będzie robić. Nie chodzi mi o coś za 400zl tylko tańsze.


Cytat:XIAOMI MI Box S EU odtwarzacz multimedialny
1 szt.
 ̷3̷2̷9̷,̷9̷9̷  zł 249,99
1 szt. = 249,99 zł


[Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0314.gif] By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ewentualne, dodatkowe akcesoria, dokupisz tanio u chińczyków  [Obrazek: r010.gif]


RE: Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - fxmann - 13-04-2019




RE: Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - Łonogrzmot - 13-04-2019

fxmann napisał(a):A za 249 to w PL

akcesoria

Tak dobra cena, tylko do 15 kwietnia w Rossmannie...a akcesoria, chyba wystarczy jakiś Wireless Remote Control Keyboard Air Mouse

[Obrazek: 2018012416071415235.jpg]