Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Buforowanie Kodi 18 - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Buforowanie Kodi 18 (/showthread.php?tid=1676)

Strony: 1 2


Buforowanie Kodi 18 - KenMcCoy - 06-03-2019

Problem mam z zamulającymi filmami i serialami, nawet jak się zsynchronizuje z openload. Próbowałem buforować przy wersji 17,6 ale wtyczki nie chciały ruszyć przy instalacji repo. pomyślałem, że może w 18 będzie to poprawione, albo dostęp łatwiejszy, ale tu niestety to samo. Internet hula jak złoto 240Mbps, urządzenie do tv podłączone Lenovo thinkcentre m92, przy 1080p to nie ma mowy o oglądaniu. Telewizor 4k, amplituner, nagłośnienie i wszystko klops, bo muli. Czy ktoś już to ogarnął?
 Jeśli gdzieś popełniłem błąd to naprowadźcie proszę. Do tej pory na forum się nie udzielałem, Kodika używam od dawna, a na wszelkie udogodnienia jestem bardzo chętny.


RE: Buforowanie Kodi 18 - mjw - 06-03-2019

2 kluczowe słowa, które ułatwią Ci życie i usuną buforowanie - REAL DEBRID. Polecam za czteropak piwa miesięcznie masz dostęp do większej ilości serwerów premium plus chmura torrentowa. Możesz spiąć to np z FanFilm lub używać z naszą wtyczką. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Buforowanie Kodi 18 - adrt8v - 06-03-2019

Ten Real debrid to działa tylko z torrentami co pobierze się tak? To coś innego niż standardowe wtyczki do tv i filmów?


Buforowanie Kodi 18 - Tomek - 06-03-2019

Nie, działa nie tylko z torrentami. Ma wiele źródeł które są lepiej buforowane. Działa m.in. z fanfilm i pochodnymi.


RE: Buforowanie Kodi 18 - KenMcCoy - 07-03-2019

No to bierzemy się za instalkie i potestujemy jak to chodzi Wink


RE: Buforowanie Kodi 18 - Tomek - 07-03-2019

Dla FanFilm nie musisz nic instalować - wystarczy tylko w resolverze ustawić realdebrid


RE: Buforowanie Kodi 18 - KenMcCoy - 07-03-2019

No to mam pierwszy zonk, konto RD założone i opłacone. Próbuję zainstalować wtyczkę jak admini nakazali wg podręcznika, a tu sraczka po wprowadzeniu nazwy kodiwpigulce.pl i pootwierdzeniu przyciskiem OK. wyskakuje komunikat, że połączenie z serwerem jest niemożliwe i czy dodać źródło tak czy siak. Oczywiście otworzyć przy instalce z pliku zip nie ma możliwości otwarcia. Jak wróciłem do dodanych źródeł, to wyskakuje komunikat, że Nieudane połączenie z serwerem.
Pomocy, help, hilfe, wtf ???


RE: Buforowanie Kodi 18 - Tomek - 07-03-2019

A czemu wprowadzasz kodiwpigulce.pl?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wprowadzamy adres DOKŁADNIE By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Buforowanie Kodi 18 - KenMcCoy - 07-03-2019




RE: Buforowanie Kodi 18 - Tomek - 07-03-2019

SOA - u mnie działa.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - tu masz zipa bezpośrednio do repo