Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Wygraj Ferguson FBOX ATV - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konkursy (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Wygraj Ferguson FBOX ATV (/showthread.php?tid=2148)

Strony: 1 2


Wygraj Ferguson FBOX ATV - Marcin89 - 18-09-2019

Cześć,
jakiś czas temu wygrałem tutaj TV BOX By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.Sprzęt bardzo dobrze sprawował się u mnie i po jakimś czasie zakupiłem inne urządzenie i w związku z tym, chciałbym dalej oddać tego boxa dla kogoś kto chciałby go mieć.
Sprawa jest troszeczkę inna niż zwykłe losowanie. Chodzi tutaj o pomoc dla znajomej, która zachorowała. Wpadłem na pomysł aby oddać ten sprzęt jednej z osób, która wpłaci na konto fundacji ALIVIA dla Magdy, który jest chora i potrzebuje pomocy finansowej.
Sprawa dla was będzie prosta, wystarczy wpłacić minimum 2 PLN na konto fundacji dla Magdy i spośród wpłacających wybierzemy* osobę, która otrzyma tego boxa.

Bardzo proszę o pomoc i wzięcie w tym udziału wszystkich, którzy mogą.

Każdy kto wpłaci minimum 2 PLN dla Magdy i wrzuci tutaj w poście potwierdzenie weźmie udział w tej zabawie.
W dniu 22/09/2019 o godzinie 22:00 wyłonimy wygranego i na swój koszt wyślę go do zwycięzcy.

Historia Magdy:
Mam na imię Magda, mam 28 lat i cudownego 13-nasto miesięcznego synka Mieszka.
Moja choroba zaczęła się tak na prawdę około 15 lat temu kiedy jako nastolatka wyczułam mały guzek po skórą na głowie. Został on zdiagnozowany jako niegroźny kaszak. Nie chciałam go usuwać. Nie rósł, nie bolał po prostu był...do czasu.
W 2017 roku zaszłam w ciążę, a kaszak się powiększył. Później wszystko potoczyło się szybko. Po niejasnym wyniku biopsji z Wałbrzyskiego szpitala wysłali mnie do Warszawy abym była w najlepszych rękach. Tam kolejne badania,operacja, diagnoza - [b]czerniak złośliwy bez ogniska pierwotnego. [/b]Guzek był przerzutem jak się okazało w niedługim czasie... nie jedynym. Przerzuty w moim przypadku są w kości biodrowej i krzyżowej.
Mój czerniak ma mutację BRAF co oznacza, że jest bardziej agresywny, ale dzięki temu mogę przyjmować terapię celowaną. Inhibitory BRAF/MEK.I to chyba było dla mnie najgorsze... terapia nie ma na celu wyleczyć, a zahamować chorobę. Statystycznie na 11 miesięcy. Szok, rozpacz, łzy, złość... a przed oczami tylko mój mały Mieszko.
Leczę się w COI w Warszawie. Tam co trzy tygodnie robię wszystkie badania przed odbiorem leków, oraz badania obrazowe co dwa miesiące. Bywa,że muszę pojechać do Warszawy dwa razy w miesiącu co znacznie uszczupla nasz budżet domowy.
Mój organizm źle toleruje leki. Cyklicznie co miesiąc dosłownie wycina mnie z normalnego życia na kilka, kilkanaście dni. Wtedy niestety opieki potrzebuję i ja i Mieszko. Mąż jest strażakiem. Z dodatkowej pracy musiał zrezygnować aby zająć się nami. Ja większość czasu pracowałam jako kelnerka, ale zawsze marzyłam o swoim małym bistro. Miałam już nawet biznesplan. Teraz choroba, a bardziej ból i skutki uboczne leczenia uniemożliwiają mi jakąkolwiek pracę. Jak większość młodych ludzi w Polsce mamy kredyt na mieszkanie.[b] Z Wałbrzycha do Warszawy mamy 430 km w jedną stronę. [/b]Wyjazd dwa razy w miesiącu sprawia, że jest nam ciężko, czasami bardzo... Dlatego gdybyś chciał/chciała pomóc sfinansować koszty dojazdu związane z moim leczeniem... dziękuję.
Dajemy radę, bo się kochamy, bo walczymy. Ja zmieniłam myślenie. Żyje tu i teraz. Marzę,że w przyszłości będę mogła spełniać marzenia. Każdy przypadek jest inny, a ja nie jestem statystykąSmile





Miejsce do wpłat: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


*musimy "wybrać", a nie losować - takie prawo żeby nas nie ścigał urząd celny.

Post i konkurs został skonsultowany z @mjw



RE: Wygraj Ferguson FBOX ATV - mjw - 20-09-2019

Miejsce wpłat dla niezarejestrowanych: kodiwpigulce.pl/magda


RE: Wygraj Ferguson FBOX ATV - ketjow81 - 20-09-2019

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia  Heart
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Wygraj Ferguson FBOX ATV - mjw - 20-09-2019

A ja dorzucę od siebie dla zwycięzcy VPN na rok do tego boxa od MyDevil.net Smile


RE: Wygraj Ferguson FBOX ATV - sky02 - 20-09-2019

Życzę zdrowia.
[Obrazek: 2onl29doj9ck9ivkjpxek1zu4]


RE: Wygraj Ferguson FBOX ATV - Fiero_185th - 22-09-2019

To i ja się dorzucę do skarbonki i powrotu do zdrowia życzę :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Wygraj Ferguson FBOX ATV - ScatMan91 - 22-09-2019

To i ja dorzucę coś od siebie. Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Wygraj Ferguson FBOX ATV - wasco1976 - 22-09-2019

Ok. Leci parę groszy. Powrotu do zdrowia życzę Smile


RE: Wygraj Ferguson FBOX ATV - tytexpe4 - 22-09-2019

Dorzucam swoje parę groszy
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Wygraj Ferguson FBOX ATV - Marcin89 - 23-09-2019

Dostalem kilka wiadomosci o przedluzenie mozliwosci wplat wiec po konsultacji z mjw mozna wplacac do niedzieli 29 wrzesnia. Smile