Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Jak zwiększyć bufor w filmach. - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Poradniki z kodiwpigulce.pl (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Jak zwiększyć bufor w filmach. (/showthread.php?tid=2159)Jak zwiększyć bufor w filmach. - damion20 - 09-23-2019

Witam mam problem z kodi gdy odpalam film w fanfilm w HD to musze zrobić pauze by bufor szedł dalej. Próbowałem z easy advance zapisałem , ale nie działa i z ez maintenance+ próbuje ale nie umiem. Mam androida boxa 3 GB jakie ustawienia do niego.


RE: Jak zwiększyć bufor w filmach. - zm1c4l - 09-23-2019

W EZM+ przy ustawianiu bufforu "Advanced settings (buffer sieze) klikasz tylko w use optimal i restart kodi. To wszystko. Bufor odpowiada za ciągłym pobieraniem streamu *mp4 i nie dotyczy to stremów hostingowych w formacie HLS. Bufor także nie przyspieszy prędkości a jedynie pozwala zapisać jak najwięcej streamu w pamięci podczas przerwy na kawe itp zwłaszcza w przypadku niskiej prędkości streamu.


RE: Jak zwiększyć bufor w filmach. - damion20 - 09-23-2019

A jak już mam już ustawione w easy advance to się nie pomiesza. Czyli rozumiem ze każdy film w hd będzie szedł tak wolno jak teraz?


RE: Jak zwiększyć bufor w filmach. - zm1c4l - 09-23-2019

EZM+ po prostu nadpisze swoje ustawienia jeśli poczyniłeś zmiany z inną wtyczką. W kwestii drugiego pytania to wszystko zależy od źródła skąd oglądasz i od prędkości Twoich łącz od ISP.


RE: Jak zwiększyć bufor w filmach. - damion20 - 09-23-2019

Np fan film?


RE: Jak zwiększyć bufor w filmach. - Tomek - 09-23-2019

FanFilm nie udostępnia żadnych filmów. Jest tylko wyszukiwarką na serwisach typu alltube, filiser - na tych serwisach sa linki - czyli wspomniane wyżej źródła.
I to od tego gdzie się te źródła znajdują zależy b. wiele - jeśli ich serwery są obciążone, albo z definicji wolne, to żaden bufor nie pomoże.
Rozwiązaniem może być konto na real-debrid.


RE: Jak zwiększyć bufor w filmach. - zm1c4l - 09-23-2019

@damion20 , problemy niskiej prędkości zazwyczaj występują w weekendy w godzinach od 20 do północy wtedy hostingi mogą być mocno obciążone na codzień nie ma takich problemów. W fanfilm zawsze jest kilanaście innych źródeł więc czasem warto sprawdzić inne linki. Możesz też skorzystać z real-debrid z torrentów wówczas na pewno będziesz miał szybki stream i lepszą jakość.


RE: Jak zwiększyć bufor w filmach. - damion20 - 09-23-2019

Mogę jakiś link realdebris


RE: Jak zwiększyć bufor w filmach. - mjw - 09-23-2019

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.