Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Orange Tv Go w Kodi - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Poszukuję wtyczki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Orange Tv Go w Kodi (/showthread.php?tid=2304)

Strony: 1 2


Orange Tv Go w Kodi - skynet1 - 03-12-2019

Witam wszystkich forumowiczów. Mam do Was wielką prośbę.Na stronie nasz.orange.pl ktoś wrzucił pomysł stworzenia wtyczki Orange Tv Go dla Kodi.Aby doszło do realizacji, pomysł musi uzyskać poparcie w głosowaniu.Jeśli posiadacie jakąś usługę w sieci Orange, proszę o zalogowanie się na tamtej stronie i danie kciuka w górę w głosowaniu.Dzięki realizacji tej wtyczki Kodi może zdobyć kolejnych użytkowników.Pozdrawiam


Orange Tv Go w Kodi - Tomek - 03-12-2019

Marnie to widzę, bo nie dałeś linka do właściwego tematu.
Pomysłu nie komentuję. Zakończyłem "współpracę" z Orange po wielu latach i błogosławię ten dzień.


RE: Orange Tv Go w Kodi - Łonogrzmot - 03-12-2019

(03-12-2019, 04:31 PM)skynet1 napisał(a): Jeśli posiadacie jakąś usługę w sieci Orange

Jakąś tam posiadamy, prawie jak "każdy" mamy światłowód o prędkości do 1 Gb/s, doprowadzony gdzieś tam do domku letniskowego, z logowaniem nie ma problemu...pomysł z wtyczką może i zacny, ale z taką małą ilością głosów od kilku tygodni, cienko to widzę [Obrazek: a050.gif]


RE: Orange Tv Go w Kodi - skynet1 - 03-12-2019




RE: Orange Tv Go w Kodi - Tomek - 03-12-2019

Ale pytanie kto ma to robić? Ekipa z Orange? Marne szanse...
Niezależny deweloper - możliwe...


RE: Orange Tv Go w Kodi - skynet1 - 03-12-2019

Na ten temat wiem tylko tyle ,ile zdołałem wyczytać z ich strony.Biorąc pod uwagę ilość abonentów usługi Orange Tv, stworzenie takiej wtyczki ma jednak sens.Pozdrawiam


RE: Orange Tv Go w Kodi - jon1022 - 03-12-2019

Popieram!

Wciskają TV do każdej umowy, u mnie tylko się marnuje ze względu na ten ich "cudowny" dekoder.

Ale gdyby działało w Kodim to inna sprawa Smile


Orange Tv Go w Kodi - Tomek - 04-12-2019

Orange na pewno nie stworzy takiej wtyczki. Jedyna szansa w niezależnym autorze. Spróbujcie pytać mbebe.


RE: Orange Tv Go w Kodi - skynet1 - 04-12-2019




Orange Tv Go w Kodi - Tomek - 04-12-2019

To jest istotne kto stworzy wtyczkę. Jeśli to nie istotne, to stwórz ją sam.
Orange nie ma otwartego API więc wszystko będzie robione po omacku - to multum roboty. Oni jako firma nie mają w tym interesu.
Orange też na pewno samo nie stworzy wtyczki. Tak jak Netflix nie stworzył, jak HBO nie stworzyło, Player+, TVP. Wszystkie te wtyczki powstały u niezależnych autorów. I to tam musicie szukać wsparcia.
Głosowanie nic nie da. Na kodi nie zarobią na reklamach więc dla nich to nie istotne. Nie wcisną okienka jak w apce na androida że proponują ci super promocję dla dwojga albo super pakiet internetowy. Zbierzecie 20000 głosów i co? Zajrzyj sobie ile było petycji o stworzenie wtyczki dla Netflix czy HBO. Żadne z nich palcem nie kiwnęło.