Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Scrubs i watchlista/listy imdb - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kodi dla początkujących (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Scrubs i watchlista/listy imdb (/showthread.php?tid=2430)

Strony: 1 2


Scrubs i watchlista/listy imdb - bukowski - 15-01-2020

Jak dodać swoje konto/profil z imdb do Scrubs by były tam moje imdb listy? Wtyczka ma kategorie do imdb ale nie ma w setingsach miejsca do wpisania swojej nazwy/numery imdb.


RE: Scrubs i watchlista/listy imdb - mjw - 15-01-2020

Zalogować się nie możesz ale możesz dodać swoje listy imdb w ustawieniach: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: scrubs - bukowski - 15-01-2020

NIe działa. Wpisałem linka normalnie - nie działa. Wpisałem z tym "m" i też nie działa. Wpisałem z ur listy w nawiasie jak w przykładzie i tez nie działa. Listy widzę ale gdy chcę wejść to chwilę pomieli i tyle


RE: scrubs - Tomek - 15-01-2020

Czemu wykasowałeś pierwotny post? Nie wiadomo o co chodzi.


RE: scrubs - bukowski - 15-01-2020




RE: scrubs - Tomek - 15-01-2020

I dalej nie wiadomo o co chodzi.
Wpierw założyłeś 3 takie same tematy, które musiałem posprzątać, zostawiając ten jeden. Następnie kasujesz pytanie.
Oczekujesz pomocy - a nikt nie wie w czym jest problem. Kolejna osoba poszukująca tego problemu nie będzie wiedziała że odpowiedź od mjw jest na jej pytanie. Robisz trochę bałaganu. Przywróciłem temat oraz pierwotną treść wątku.
A listy faktycznie w tym dodatku nie działają prawidłowo... By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - tu jest github autora można mu to zgłosić.
Listy działają:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wklejone ls066945033
Z tego co widzę, jest ustawione pewne sortowanie (alfabetycznie + feature + movie), ale lista ta sama

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


BTW - fajna funkcjonalność... ciekawe czy ją do Fanfilmu kiedyś wprowadzą? Chciaż ze względu na wygodę to konto trakt jest o niebo lepsze...


RE: Scrubs i watchlista/listy imdb - bukowski - 16-01-2020

Jak nie wiadomo. Wyraźnie po odpowiedzi wiadomo o co chodzi. Założyłem w róznych pasujących kategoriach. U mnie nie działa nawet jak wpiszę te Twoje listy.


Scrubs i watchlista/listy imdb - Tomek - 16-01-2020

Przy takim podejściu z twojej strony pozostaje napisać że masz źle bo u innych działa.
Dostałeś odpowiedź.
Nie rozumiesz zasad działania forum. Prawidłowy temat i prawidłowo opisany problem ułatwia innym (tak, są inny użytkownicy) znalezienie odpowiedzi na ich problem.
Zakładanie wątku w różnych miejscach powoduje że może być dyskusja w kilku miejscach prowadzona w tym samym temacie. Wprowadza to bałagan.
Ty zaś z niewiadomo jakich powodów wykasowałeś swój post z opisem problemu. Argumentację masz taką że z odpowiedzi wiadomo. Otóż nic nie wiadomo. Wiadomo tylko tyle że masz wpisać numerek. Ale po co, dlaczego, co to da...
Równie dobrze można było ci napisać: Sprawdź w opcjach. Działa.

A listy działają. Nie wiemy jakie wpisujesz, nie wiemy jaką masz wersję wtyczki.
Ale działają.
A więc masz źle.
Zgłoś to autorowi wtyczki: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Btw. Zaakceptowałeś regulamin forum zakładając konto - jasno w nim stoi:
"Przed założeniem nowego wątku na forum, użytkownik jest zobowiązany do sprawdzenia, czy istnieje już podobny lub taki sam wątek na forum. Nowy wątek powinien mieć klarownie i zrozumiale określony temat. Temat nowego wątku powinien wyraźnie wskazywać przedmiot dyskusji oraz jego główne wątki. Powtarzające się wątki będą usuwane."
Także twoje argumenty że wiadomo o co chodzi mało nas interesują.


RE: Scrubs i watchlista/listy imdb - bukowski - 16-01-2020

Wiadomo, wiadomo. Nie rób problemu na siłę. Dodany skrin listy imdb dosłownie mówi o co chodzi, co ktoś chce osiągnąć i to nawet dosłownie (listy imdb).

Dobrze wiesz jak je wpisuję bo NAPISAŁEM Big Grin

Wyraźnie też napisałem, że wpisałem jak na przykładzie z obrazka. Jedyne co jest inaczej to cyferki. I nie działa. Na innych wtyczkach działa. Mam aktualną wersję wtyczki a jaką wg Ciebie miałbym niby mieć, nielogiczne wątpliwości.


RE: Scrubs i watchlista/listy imdb - mjw - 16-01-2020

U mnie też działa podana przez Tomka lista: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ustawienia: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W takim razie trzeba u Ciebie zajrzeć w logi.