Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
IPTV Recorder - nie nagrywa - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kodi dla początkujących (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: IPTV Recorder - nie nagrywa (/showthread.php?tid=2537)

Strony: 1 2 3


RE: IPTV Recorder - nie nagrywa - mjw - 15-02-2020

WP Pilot też korzysta z inputstream. Z tą listą np da się nagrywać: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: IPTV Recorder - nie nagrywa - sky02 - 15-02-2020

Panie Prezes Wink Moim skromnym zdanie cała akcja rozbija się o uprawnienia, czym wyższy android tym więcej zabezpieczeń. Tak w skrócie. Walka zaczęła się od w 7 , owszem do obejścia. Ale po co się męczyć Root + Magisk jest rozwiązaniem na wszystko.


RE: IPTV Recorder - nie nagrywa - mjw - 15-02-2020

Nie mam problemu z nagrywaniem z normalnych list na miboxie. Problem sprawiają wtyczki, które korzystają z inputstream.
Niech sprawdzi tę darmową listę i zobaczymy. Smile


RE: IPTV Recorder - nie nagrywa - coolbooy - 15-02-2020

Panie Prezesie zaraz spróbuję.

Lista: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Epg: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Logo: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ffmpeg z pliku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i z pliku poleconego przez kolegę farbena.
Nagrywanie w katalogu org.xbmc.kodi.
Program nagrywany Polsat Crime.
Czas nagrania 5 min.
Czas nagrania 1 godz.

Ciągle to samo. Nagranie i koniec nagrania po sekundzie.

Czy mogę mjw prosić Cię abyś napisał dokładnie co masz ustawione w swoim mi box, że ci nagrywa

sky02, mjw
Czy po zrootowaniu możliwe będzie nagrywnie z NC+ GO ?


RE: IPTV Recorder - nie nagrywa - mjw - 15-02-2020

@coolbooy
Kodi Recordings Folder mam ustawiony folder Downloads/REC

i plik ffmpeg, który też ma w folderze downloads - nic dodatkowego nie mam ustawionego

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: IPTV Recorder - nie nagrywa - mjw - 16-02-2020

@coolbooy nic nie da rootowanie aby nagrywać z ncplus, musiałbyś mieć zwykłe iptv wtedy będziesz mógł nagrywać. Inputstream to wtyczka, która pozwala na oglądanie materiałów chronionych DRM i tym samym nie można nagrywać treści chronionych. Nie ma znaczenia czy to mibox czy nie.


RE: IPTV Recorder - nie nagrywa - coolbooy - 16-02-2020

Co to jest zwykłe IPTV dla nc+ ?


IPTV Recorder - nie nagrywa - Tomek - 16-02-2020

Tego właśnie nie ma Smile.


RE: IPTV Recorder - nie nagrywa - coolbooy - 17-02-2020

Zawziąłem się na mi boxa i program IPTV Recorder.
Przywróciłem mi box s do ustawień fabrycznych.
Wgrałem na nowi kodi 18.5 ustawiłem darmowe epg i listę kanałów. (PVR IPTV Simple Client)
Wgrałem IPTV Recorder ustawiłem folder nagrywania Downloads/REC oraz zastosowałem dwa pliki ffmpeg jeden z linku armeabi-v7a a drugi z linku od kolegi farben z linku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
I ciągle to samo. Po sekundzie recording finish.
Jeżeli to jest problem z uprawnieniami to dlaczego mogłem utworzyć katalog REC w downloads.
Powiem szczerze, że nie wiem co może być nie tak bo przecież mjw też ma mi boxa i mówi, że mu IPTV nagrywa, a ja wszytko instalowałem zgodnie z poradnikami.


RE: IPTV Recorder - nie nagrywa - Jaca - 17-02-2020

ta aplikacja wymago dokladnie skorygowanego czsu ,jeżeli przestawiłes czas w pvr to powinieneś w ustawieniach telewizja wyczyscic wszystko i czekać az ponownie zaladuje listę i date dla recordera, wiele list nie pozwala na nagrywanie..

skoro masz listę to dla czego nie użyjesz pvr next lub tvheadend , 1 jest banalnie prosty i nie bedziesz czekał na załoadowanie się list do Wielkanocy jak to jest w tvheadend

Coreelec , Libreelec instalacja Docker
Android : Musisz to odpalić na windows lub linux (tvheadent tylko linux)