Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Eminence 2 Mod na LibreElec - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Dział: Skórki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Wątek: Eminence 2 Mod na LibreElec (/showthread.php?tid=2658)

Strony: 1 2


Eminence 2 Mod na LibreElec - LocaR - 09-04-2020

Witam czy komuś na RPI 3B+ z systemem LibreElec udało się poprawnie zainstalować skórkę Eminance 2 Mod?? Pobieram skórkę z repozytorium instaluję z pliku zip i wyskakuje że skórka została zaktualizowana, ale nic się nie zmienia dalej jest to zwykła Eminance. Jakieś pomysły co można zrobić?? Na kodi zainstalowanym na win 10 działa prawidłowo.


RE: Eminence 2 Mod na LibreElec - mjw - 09-04-2020

Sprawdź czy zmieniała się w ustawienia -> interfejs -> skóra


RE: Eminence 2 Mod na LibreElec - LocaR - 09-04-2020

(09-04-2020, 09:35 AM)mjw napisał(a): Sprawdź czy zmieniała się w ustawienia -> interfejs -> skóra

no właśnie tam cały czas jest Eminance, po za tym po wyglądzie widzę że nic się nie zmieniło.


RE: Eminence 2 Mod na LibreElec - mjw - 09-04-2020

I nie ma Eminence 2 MOD? Czyli podczas instalacji pewnie jest jakiś błąd


RE: Eminence 2 Mod na LibreElec - LocaR - 09-04-2020

(09-04-2020, 10:33 AM)mjw napisał(a): I nie ma Eminence 2 MOD? Czyli podczas instalacji pewnie jest jakiś błąd

No właśnie teraz tylko wyskakuje, że zaktualizowano i nie ma żadnego błędu. Wcześniej pojawiały się błędy że nie mogło zainstalować zależnego dodatku, ale po "instalacji ręcznej" ruszyło i teraz jest jak wyżej.


RE: Eminence 2 Mod na LibreElec - LocaR - 09-04-2020

Dziwna sprawa, usunąłem wcale skórkę Eminance i spróbowałem zainstalować ponownie Eminance 2. Dalej wyświetla się że skórka została zainstalowana i pojawia się porostu Eminence Sad


RE: Eminence 2 Mod na LibreElec - Jaca - 09-04-2020

No jak "usunąłem wcale" no tak może być

Możesz zrobić "sprawdzić" to o czym piszą na 1 stronie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wejź do Ustawienia/moje dodatki/wygląd i działanie/skórki

I poszukaj tam zainstalowanej skórki i ją uruchom

nie zawsze się przełącza automatycznie czasami trzeba to zrobić ręcznie............


RE: Eminence 2 Mod na LibreElec - LocaR - 09-04-2020

(09-04-2020, 08:12 PM)Jaca napisał(a): No jak "usunąłem wcale" no tak może być

OK, no to skoro już mam Eminance to o zrobić by było Eminance 2?? Jak po pobraniu repozytorium i instalacji z pliku zip pokazuje tylko że dodatek zaktualizowani ale nic się nie zmienia.


RE: Eminence 2 Mod na LibreElec - Jaca - 09-04-2020

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Eminence 2 Mod na LibreElec - LocaR - 10-04-2020

Ok, w końcu udało mi zainstalować tą skórkę :] Czy gdzieś można zmienić jej język?? Całe menu mam po polsku a jak wchodzę w ustawienia skóry to jest po angielsku.