Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Pi-Hole - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Luźno (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Off topic (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pi-Hole (/showthread.php?tid=2719)

Strony: 1 2 3


Pi-Hole - Jaca - 21-04-2020

Wersja lekko spolszczona 


[Obrazek: iag7ToI.png]
[Obrazek: FwffX8Q.png]

Dokładnie nie wersja a kilka plików odpowiadających za język (brute patch) nie jest to language pack tylko zamiana plików www/html

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

aby zachować jasny wygląd nie należy zamieniać skin-blue.min.css w folderze www\html\admin\style\vendor

CoreELEC , LibreELEC = Docker

Odszukaj id Kontenera i zamień manualnie pliki w 

/storage/.kodi/userdata/addon_data/service.system.docker/docker/overlay2/Docker_Container/diff/var/

edit:
Nie kompatybilna z najnowszymi wersjami (bezużyteczna) ?


RE: Pi-Hole - mjw - 21-04-2020

Czyli PiHole lepszy od AdGuard? Tongue


RE: Pi-Hole - Jaca - 21-04-2020

Nie ale ma ciekawszą budowę i wszystko co jest na MajkiIT to wymaga małych korekt || ^ i takie tam bo inaczej nie blokuje pełnych domen
niby powinno ale tego nie robi , tak wywnioskowałem
ja cały czas sie zastanawiam co będzie działać i zostanie w domu ,na ten moment Pi-Hole
czekam na maline ze świata wiśni ,chyba sie nie doczekam

jak troche przycichnie ten virus to kupie jeszcze raz


RE: Pi-Hole - sky02 - 21-04-2020

A już myślałem że zmiana Twojego zdania o AdGuard jest powiązana z  tym że, przestał blokować  tylko reklamy i złe strony. Fakt że zaczął blokować od niedawna strony z, teoriami spiskowymi i tymi co mówią że pandemia to ściema. 
Nie miała wpływu na Twoją decyzję Wink ? Ktoś tu się poukładał i nie myślę tu wcale o Tobie @Jaca . Pozdrawiam.


RE: Pi-Hole - jerzyk17 - 17-05-2020

Jeszcze nie korzystam z Pi-hole...
Można wykorzystać stary TV Box jako bloker reklam dla domowej sieci.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Pi-Hole - mjw - 17-05-2020

Tak samo jak AdGuard przez CoreELEC. Instaluje się z repozytorium CoreELEC. Smile


Pi-Hole - Tomek - 17-05-2020

U mnie stary box działa już drugi miesiąc na pihole. W ogóle nie zauważam że jest. Po prostu działa, raz na tydzień sprawdzam tylko aktualizację.
A pomysł z coreelec fajny - tylko że za dużo usług by było na jednym boxie.. po co, jak można postawić armbian


RE: Pi-Hole - mjw - 17-05-2020

Od s905x2 spokojnie uciągnie kilka usług


RE: Pi-Hole - jerzyk17 - 17-05-2020

(17-05-2020, 12:33 PM)mjw napisał(a): Tak samo jak AdGuard przez CoreELEC. Instaluje się z repozytorium CoreELEC. Smile

Nie zagłębiałem się wcześniej w temat i sądziłem, że te rozwiązania były tylko dla urządzenia, na którym zostały zainstalowane. I to mnie zniechęcało...

Zainstalowałem na LibreELEC. To jest ekstra.


RE: Pi-Hole - LocaR - 18-05-2020

Jak to zainstalować na RPI 3B+ z LibreElec?? Zainstalowałem dodatek LinuxServer.io a następnie pi hole. Ustawiłem hasło dla panelu webowego ale nie mogę go odpalić po wpisaniu adres_ip/admin nic się nie ładuje?? Czy coś pominąłem??