Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Problem z parowaniem konta Alldebird - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Problem z parowaniem konta Alldebird (/showthread.php?tid=2777)

Strony: 1 2


Problem z parowaniem konta Alldebird - zloty - 08-05-2020

Witam szanowne grono. zrobiłem reinstalacje systemu windows a co za tym idzie równiez kodi. Zrobiłem wczesniej kopie ustawień za pomocą programu wtyczki ez maintenance. Przywrocilem kodi z tej kopii. Generalnie wszystko działa ale nie moge sparowac wtyczek exodus i scrubs 2 z  Alldebird. Poniżej logi.  Z góry dziekuje za pomoc.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Problem z parowaniem konta Alldebird - mjw - 08-05-2020

we wtyczkach zależnych znajdź resolveurl i tam ponownie zrób autoryzację


RE: Problem z parowaniem konta Alldebird - zloty - 08-05-2020

(08-05-2020, 07:29 PM)mjw napisał(a): we wtyczkach zależnych znajdź resolveurl i tam ponownie zrób autoryzację
Glupio sie przyznac ale co to sa te wtyczki zalezne ? czy chodzi o to ?

[Obrazek: S8lnk7Gl.jpg]

jesli tak to nie pomaga. Probuje zrobic atoryzacje i wyskakuje blad resolveurl

W ustawieniach exodus i scrubs tez probuje robic autoryzacje i wyskakuje ten sam blad

[Obrazek: fwUQ6IFl.png]

Dodam że probuje generowac linki aktywacyjne do innych serwisow takich jak realdebird czy premiumize i dziala bez problemu. Problem jest tylko z alldebird


RE: Problem z parowaniem konta Alldebird - zloty - 09-05-2020

Problem jest chyba bardziej skomplikowany. Zainstalowałem na nowo kodi. Nie przywracalem kopii tyllko na czystej instalacji zainstalowalem wtyczke scrubs 2 i jedyne co zrobilem odrazu to proba autoryzacji z Alldebird. I wciąz mam bląd ResolveUrl. Czy moje IP moze byz zablokowane w tym serwisie ? Wchodze na alldebird z przegladarki normalnie, loguje sie, mam wykupiona usługę. Pomocy. 

ponizej log z czystej instalacji Kodi, tylko z jedną wtyczką scrubs 2.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Problem z parowaniem konta Alldebird - mjw - 09-05-2020

Masz starą wersję resolvera:

 ResolveURL: Initializing ResolveURL version: 5.0.38

Zainstaluj wtyczkę FanFilm tam dociągnie najnowszą wersję resolvera i spróbuj wtedy autoryzować alldebrid.


RE: Problem z parowaniem konta Alldebird - zloty - 09-05-2020




RE: Problem z parowaniem konta Alldebird - mjw - 09-05-2020

Niestety nie mam konta alldebrid ale może są jakieś zmiany w API i potrzeba zaktualizować wtyczkę aby parowała. Mam RD i premiumize i działa parowanie.


RE: Problem z parowaniem konta Alldebird - zloty - 09-05-2020

(09-05-2020, 01:46 PM)mjw napisał(a): Niestety nie mam konta alldebrid ale może są jakieś zmiany w API i potrzeba zaktualizować wtyczkę aby parowała. Mam RD i premiumize i działa parowanie.
Mozesz sprobowac czy po kliknieciu w autoryzacje Alldebird pojawi ci sie okno z pinem ? Nie musisz miec do tego konta. Jesli tez bedzie problem z urlresolver to znaczy ze to jakas usterka u nich. W przeciwnym razie musze kopac u siebie. Przelaczylem neta na dostawce komorkowego, zeby sprawdzic czy to problem z moim IP, ale jest to samo. Moze windows mi blokuje ?


RE: Problem z parowaniem konta Alldebird - mjw - 09-05-2020

U mnie to samo wyskakuje przy próbie parowania alldebrid.


RE: Problem z parowaniem konta Alldebird - zloty - 09-05-2020