Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Sprzęt do testów - recenzja? - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Testy, recenzje, opinie. (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=57)
+--- Wątek: Sprzęt do testów - recenzja? (/showthread.php?tid=2915)

Strony: 1 2


Sprzęt do testów - recenzja? - mjw - 16-07-2020

Cześć, nazbierało mi się trochę pudełek do których planowałem robić recenzje ale w związku z brakiem czasu wszystko zostało odłożone na "później". 
Za parę dni pojawi się recenzja i konkurs na box od Savio, dokładnie model Platinum z procesorem S905x3, 4GB ramu i 1Gbps LAN: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Sprzęt, do którego mogę robić testy to:
- Fire Cube TV od Amazona,
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.,
- Beelink GT King,
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jest sens robić recenzje do tych wszystkich boxów czy zostawić wątek i jak ktoś będzie chciał się coś więcej dowiedzieć to będę sprawdzać na bieżąco? 



Sprzęt do testów - recenzja? - Tomek - 16-07-2020

Drugie wyjście lepsze.
Zawsze się rozwinie dyskusja itp


RE: Sprzęt do testów - recenzja? - Łonogrzmot - 16-07-2020

(16-07-2020, 07:32 PM)mjw napisał(a): Jest sens robić recenzje do tych wszystkich boxów

Oczywiście że nie ma, wrzuć na luz, życie jest zbyt piękne i zbyt krótkie, mniej lub bardziej świadomy konsument jakoś dopyta, ogólnie nie bierz do głowy...[Obrazek: s015.gif]


RE: Sprzęt do testów - recenzja? - nixs - 16-07-2020

no takiego Mecool K7 z tunerem satelitarnym i Tvheadend moze i bym chciał zobaczyc


RE: Sprzęt do testów - recenzja? - mjw - 16-07-2020

@nixs taki był plan jednak osoba zajmująca się sterownikami do tunera w CoreELEC od kilku miesięcy nie udziela się i tuner jest nie widoczny w Tvheadend... Sad jedynie działa w Androidzie. OScam działa.


RE: Sprzęt do testów - recenzja? - nixs - 16-07-2020

oscam to ja znam na wylot


RE: Sprzęt do testów - recenzja? - mjw - 16-07-2020

No tak z tym, że nie zrobisz serwera tvheadend bez coreelec.


RE: Sprzęt do testów - recenzja? - nixs - 16-07-2020

rozumiem, ale to jedyne co by mnie interesowalo


RE: Sprzęt do testów - recenzja? - mjw - 16-07-2020

To tak jak mnie kiedy ryzykując kupiłem ten box. Mimo wszystko na Andku działa zadowalająco jednak myślałem właśnie o CE i serwerze TVH. Może ktoś się pokusi o ożywienie tunerów.


RE: Sprzęt do testów - recenzja? - hadii - 17-07-2020

Sam myślałem o tym boxie jakiś czas temu, ale odpuściłem ze względu na brak obsługi tunera w coreelec :/