Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Arctic Zephyr2 notoco - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Dział: Skórki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Wątek: Arctic Zephyr2 notoco (/showthread.php?tid=3066)



Arctic Zephyr2 notoco - zborus - 22-10-2020

Witam. 
Używam wtyczki Artic Zephyr2 2 notoco. Wszystko ładnie pięknie tylko gdy włączę przewodnik telewizyjny to strasznie zaczyna sie zawieszać i zamulac. Po prostu bardzo wolno przewodnik działa.


RE: Arctic Zephyr2 notoco - Tomek - 22-10-2020

Więcej szczegółów bym potrzebował.
W przewodniku nie ma wielkich zmian w stosunku do "oryginalnej" wersji - dodany jest tylko pasek postępu i inne czcionki.
U mnie na ustawieniach w skórce:
Odchudzony przewodnik X
Pokazuj informacje X
działa płynnie.
I co oznacza że działa "wolno" - w tle masz odtwarzane wideo? Jeśli tak, to skórki aura/arctic zephyr/arctic horizon nie lubią tego - i faktycznie mogą się na tym mulić...

Próbowałem na szybko wszystkich opcji konfiguracji - nie widzę "spowolnienia"

Ale ja w sumie mam słabszego boxa niż twój z tego co pamiętam a śmiga aż miło.
Może coś z listą masz nie tak, lub epg jakieś krzywe...


RE: Arctic Zephyr2 notoco - zborus - 22-10-2020

Epg mam takie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Lista od plusxtv dla perfectplayer(na tej liście działa mi archiwum). Podczas oglądania telewizji jak włączę przewodnik to faktycznie program leci w tle(nie mam włączonej opcji obrazu w tle), ale gdy włączę sam przewodnik też chodzi słabo.


RE: Arctic Zephyr2 notoco - Tomek - 22-10-2020

Lista standardowa, epg też w porządku... (ja używam By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)
IPT Simple Client oczywiście (czy tam IPTV Simple Archive Client).

Dziwne... Jutro będę miał troszkę czasu to zerknę. Ale jak już mówiłem - w przewodniku niewiele zmieniałem - dodałem tylko pasek postępu i zmieniłem czcionki

Ile masz kanałów na tej liście. Może tu jest problem... Spróbuję jutro na pełnej liście, ja mam ograniczoną do 54 które oglądam


RE: Arctic Zephyr2 notoco - zborus - 22-10-2020




RE: Arctic Zephyr2 notoco - Tomek - 23-10-2020

yhm. Spróbuj jeszcze w advancedsettings.xml dodać to:
<advancedsettings>
  <epg>
    <updateemptytagsinterval>21600</updateemptytagsinterval>
    <updatecheckinterval>21600</updatecheckinterval>
    <activetagcheckinterval>21600</activetagcheckinterval>
  </epg>
</advancedsettings>


To zapobiega zbyt częstej aktualizacji epg.
Co do opóźnienia - jeśli video leci w tle, to jest to o czym mówiłem - skórki od jurialmunkey nie lubią odtwarzania w tle - i EPG po prostu nie wyrabia (no coś za coś - albo ładnie dopasowane wizualnie albo szybkość). U mnie też jest opóźnienie zarówno przy epg, jak też przy normalnej zmianie kanałów...
BTW - a to widziałeś Smile

[Obrazek: iqvMXbDl.png][Obrazek: tXTYmLXl.png]

Ja najczęściej tak przełączam - podpiąłem pod pilota i klawisz w lewo to:
<key id="169">playlist</key>

gdzie id to oczywiście id klawisza z pilota (za pomocą keymapeditor szybko znajdziesz właściwy id, a potem ręczna edycja pliku xxx.xml w .kodi/userdata/keymaps)